Urządzenie kuchni

Funkcjonalne i ładne mieszkanie.

Re: Urządzenie kuchni

Postautor: agata_noga_zamiata » 25 maja 2017, 13:00

Ja mam zawsze swoją wizję i potem szukam mebli i innych dodatków, zeby tę wizję zrealizować :) Ostatnio na stronie roka69.pl znalazłam ciekawe inspiracje.
agata_noga_zamiata

Postautor: anela » 26 maja 2017, 7:04

Mi marzy się tak nowoczesna kuchnia z designerskimi meblami. Szafki będą na wymiar robione, a taeraz rozglądam się się pasującym stołem i krzesłami. W sumie to mam kilka propozycji na oku. Co do stołu jeszcze sie nie zdecydowałam, ale krzesła już tak w Mebluj Dom znalazłam świetne biało czarne i tak jak chciałam patchworkowe. Ekstra wygladają moze faktycznie i stół u nich sobie dopasuję. Muszę jeszcze raz przejrzeć.
anela

Postautor: karla » 09 cze 2017, 14:13

ArtCore robi meble na wymiar, meble kuchenne teraz bardzo ładne można sobie zrobi
karla

Postautor: kondzior » 29 cze 2017, 0:22

jak jest spora to może oddzielcie np od jadalni akustyczną ścianą składaną sowan? będzie dużo wygodniej i eleastyczniej w mieszkaniu. a jak zoć zawszemogą sobie tę ścianę złożyć, nie zajmuje wiele miejsca
kondzior

Postautor: Ilonka2 » 11 wrz 2017, 6:35

Urządzając kuchnię warto pamiętać o ładnych dodatkach dekoracyjnych, które pomogą stworzyć klimat. Ja do swojej dobrałam kolorowe zasłonki, firankę i obrus w Strzyżowskim sklepie Centrum Firan - świetne produkty mają.
Ilonka2

Postautor: basiaa25 » 15 wrz 2017, 12:49

Sama urządzam kuchnię i postawiłam na minimalistyczny styl :) wszystko wygląda bardzo fajnie choć jeszcze nie skończyłam. Dodatki zamawiałam na homedome.pl bo mają duży wybór i bardzo dobre ceny
basiaa25

Postautor: ass » 20 wrz 2017, 7:04

Ja do niedawna miałam problem, ale z urządzeniem salonu, ale znalazłam bardzo fajne meble: milemaison.pl/Meble-Drewniane-na-Zamowienie , o tutaj meble na zamówienie bardzo solidne i dobre jakościowo. Już niedługo u mnie będą. Nie mogę się doczekać!
ass

Postautor: karolla » 21 wrz 2017, 7:44

Ja bardzo dużo rzeczy takich przydatnych kupiłam w kuchni na widelcu, moja kuchnia jets troche w stylu retro więc ja inwestowałam też w takie gadżety które troche nawiązują swoim wyglądem do starych czasów. Mam np w garneczkach glinianych różne łopatki, łyżki drewniane itp. W łasnie w tym sklepie kupiłam fajne słoiczki w których trzymam czy to ryż lub kasze itp. Ciekawe detale można kupić, które naprawde zrewolucjonizują naszą kuchnię :)
karolla

Poprzednia