Wyposażenie kuchni

Funkcjonalne i ładne mieszkanie.

Re: Wyposażenie kuchni

Postautor: smellypooper » 27 wrz 2017, 13:27

Ja jako wyposażenie kuchni polecam gorąco 2 marki - Staub i Zwilling. Mają rewelacyjne żeliwne naczynia, patelnie i noże. Najlepsze moim zdaniem na rynku. Do tego dla kobet zestawy do manicure ;-)
smellypooper

Postautor: luzix » 19 lis 2017, 10:57

Warto też zadbać o dobre AGD, dla mnie kluczowa w każdej kuchni jest lodówka. Uwielbiam lodówki do zabudowy, więc długo wybierałem cały wystrój kuchni, ale ostatecznie efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania. Wziąłem lodówkę Liebherr, oprócz tego, że pasuje do kuchni idealnie to jeszcze ma naprawdę dobre parametry, jest wydajna, oszczędna i bardzo pojemna.
luzix

Postautor: anniee » 07 gru 2017, 9:29

Ja ostatnio dałam szansę marce Kernau :) Nabyłam płytę gazową do zabudowy :) Jest bardzo elegancka i nowoczesna a nie jak te typowe gazówki, wykonana jest ze szkła ceramicznego które naprawdę dodaje szyku :) Ma zabezpieczenie w postaciu blokady dopływu gazu gdyby np. zgasł płomień :) Poza tym panel sterujący jest umieszczony wygodnie z boku, ma automatyczną zapalarkę. Jestem naprawdę zadowolona z tego sprzętu :)
anniee

Postautor: Kasia5z » 10 gru 2017, 13:32

Moim zdaniem to dodatki tworzą wnętrze, kuchnię też :) Ja zamawiałam sobie i różne AGD i akcesoria na homedome.pl :)
Kasia5z

Poprzednia