Biokominki

Funkcjonalne i ładne mieszkanie.

Biokominki

Postautor: Aisling » 12 paź 2014, 21:45

Co sądzicie o biokominkach? Ostatnio natknęłam się na kilka zadowolonych głosów i bardzo mnie to zaintrygowało :) Trochę poszperałam, poprzegladałam oferty sklepów. Muszę przyznać, że niektóre modele prezentują się naprawdę zjawiskowo i pomijając już wszystko inne, na pewno będą super dekoracją do nowoczesnego wnętrza. Bardzo mi się spodobał ten model: http://sol-techbiokominki.pl/pl/palnik-fala-500-do-zabudowy-w-meblach-z-szybami-ochronnymi.html (choć sama aranżacja wnętrza nie jest szczególnie atrakcyjna...) Ale sam kominek, mmm :)
Macie może jakieś doświadczenia z biokominkami? A do osób które mają - co sądzicie o wybranym przeze mnie modelu? Może lepiej się sprawdzają wiszące?
Awatar użytkownika
Aisling

Re: Biokominki

Postautor: amazonka » 17 paź 2014, 18:11

Podobają mi się biokominki, choć nie wiem, czy u siebie bym taki zamontowała. Takie samo klimatyczne światło dają świeczki...
amazonka

Postautor: Aisling » 19 paź 2014, 14:37

Hm, niby tak, ale myślę, że też sama obudowa dodaje atrakcyjności. No i sam płomień też się jednak trochę różni.
Awatar użytkownika
Aisling

Postautor: Gość » 02 gru 2014, 9:37

Jak sprawdzają się w blokach?
Gość

Postautor: biokominki.net » 23 sty 2015, 23:04

Kominek w bloku, to świetna sprawa i właśnie biokominki (kominki na etanol) są do nich idealne, gdyż nie potrzeba do nich przewodów dymowych (czyli komina, którego w blokach nie ma, a jego wykonania raz, że jest kosztowne, a dwa czasem niemożliwe).
biokominki.net

Postautor: siłacz » 27 sty 2015, 13:06

moi rodzice u siebie w mieszkaniu mają coś takiego i muszę przyznać że całkiem fajnie to wygląda :) jest klimat :D
Awatar użytkownika
siłacz

Postautor: Gość » 21 mar 2015, 11:43

średnio jaki koszt takiego kominka?
Gość

Postautor: Linka » 14 lis 2017, 19:36

Biokominek to fajna sprawa. Jednak ja bym zdecydowała sie na kominek elektryczny artbud.pl/pl/c/Kominki-elektryczne-z-obudowa/5433 Nie ma problemu z instalacją. Jest bezwonnym i bezproblemowy.
Linka