Wyposażenie kuchni

Funkcjonalne i ładne mieszkanie.

Wyposażenie kuchni

Postautor: Mucha » 11 sty 2015, 13:43

Zamierzam odnowić, że tak powiem swoją kuchnię, rozumiem przez to, ze będę wymieniać piekarnik, lodówkę i zmywarkę. Jest dużo ofert na rynku, nie orientuję sie za bardzo, jakby ktoś mi pomógł w doborze wyposażenia to byłby baaardzo wdzięczny.
Mucha

Re: Wyposażenie kuchni

Postautor: milek12 » 21 sty 2015, 14:30

Kuchnia jest naszą pasją. Każdy projekt tworzymy uwzględniając indywidualne potrzeby naszych Klientów. Kuchnia to nie tylko miejsce, w którym gotujemy, ale właśnie tam spędzamy większość czasu. Przygotowujemy wspólnie ze znajomymi posiłki, rozmawiamy, zapraszamy naszych gości. To właśnie dzięki aranżacji kuchni lepiej nam się spędza tam czas, przyjemniej przygotowuje posiłki, a także czujemy się w niej komfortowo. Nasi specjaliści spełnią Twoje oczekiwania. Tworzymy unikalne projekty, montujemy szafki. Nasze meble są bardzo wytrzymałe, dajemy na nie również 5-letnią gwarancję. Chcesz się wyróżniać? Stworzymy dla Ciebie meble, które będą wyróżniać się spośród innych, dzięki wykorzystywanej przez nas innowacyjnej technice. Nasze salony są w wielu miastach w całej Polsce. Wejdź na naszą stroną i sprawdź naszą ofertę.

zapraszamy

WFM KUCHNIE

http://www.wfm-kuchnie.pl/
milek12

Postautor: beki » 02 mar 2015, 3:08

proponuję udać się do elektro.pl mają bardzo duży wybór i świetne ceny. Na pewno coś znajdziesz. Korzystałam z tego sklepu wiele razy i z czystym sumieniem mogę polecić
beki

Postautor: adam13 » 05 mar 2015, 10:43

Nie napisałeś nic o budżecie? Czy również będziesz kupował, np. mikrofalówkę?
adam13

Postautor: Gość » 16 mar 2015, 14:00

Widać raczej podstawowe sprzęty kupuje.
Gość

Postautor: benia » 18 mar 2015, 19:53

Wg mnie podstawowe pytania, to co dokladnie chcesz kupic? Na czym Ci zależy? Jaki producent ?
Np czy chcesz iść z duchem czasu i zainwestować w nowości i ciekawe rozwiązania.
Awatar użytkownika
benia

Postautor: adam13 » 20 mar 2015, 10:42

Gość pisze:
> Widać raczej podstawowe sprzęty kupuje.

Tak, tak, to widać, ale dlatego ważny jest budżet i potrzeby. Tak jak pisze benia najlepiej jest zainwestować w nowsze technologie, jednak są one zazwyczaj ciut droższe, a jeżeli budżet ograniczony, to coś trzeba kupić nowszego, coś starszego. Na pewno lodówka, bo ją każdy używa, powinna warta większego nakładu, dalej piekarnik - czy często piecze, czy nie?  Jeżeli tak, to inwestycja w parowy, jeżeli nie to może być zwykły jakiś starszy (za to tańszy) model, itd.
adam13

Postautor: rudagrażyna » 25 mar 2015, 22:12

Ja powiem z własnego doświadczenia. Bo piszesz, że jak się coś mniej używa to warto tańszy, niekoniecznie. Mi się zawsze wydawało, że jak kupię taniej to zaoszczędzę, ale figa, zawsze jest jakiś haczyk, albo będę nie do końca zadowolona, albo nie będzie miał funkcji jednej z tych, która by się przydała, albo krótsza gwarancja. Uważam, że na prawdę się oszczędza kupując porządny sprzęt, wtedy jest oszczędniejszy w zużyciu energii, ma więcej funkcji, a jak piszesz o piekarniku parowym to tylko powiem, że ta funkcja jest bardzo przydatna.
rudagrażyna

Postautor: Gość » 15 cze 2015, 8:00

Ja też patrzę na to ile ma funkcji, i czy są one mi przydatne.
Gość

Postautor: WWW » 18 cze 2015, 9:39

Ja też zawsze patrzę na funkcje i na jakość, lepiej czasem dopłacić te 100-200 zł i mieć coś lepszego;)
Auto Art w Bydgoszczy to zdecydowanie najlepszy sprzedawca części samochodowych!

Następna