Jaka zmywarka

Funkcjonalne i ładne mieszkanie.

Jaka zmywarka

Postautor: Gość » 20 kwie 2016, 9:43

Hej.Czy ktoś ma może z Was w domu zmywarkę/ Czy warto jest kupić sobie takie urządzenie? I jaką markę polecacie?
Gość

Re: Jaka zmywarka

Postautor: ariela30 » 15 maja 2016, 12:28

Ja mam zmywarkę od prawie 2 lat. Na początku bałam się,że bedzie zużywała trochę dużo prądu ale nie było czego się bać. Jest to bardzo energooszczedne urządzenie. Zauważyła,ze od kiedy je mam to rachunki znacznie u mnie spadły. Obecnie są już naprawdę niewielkie. Poza tym oszczędzam masę czasu, który marnowałam na zmywanie. Mam zmywarkę marki Candy. Ale nie powiem Ci jaki już model bo trochę mineło .Tak czy inaczej ma:
klasę energetyczną A +++
dużą pojemność ( jest na 60 cm).
dobrze domywa wszytkie naczynia , nawet najgorsze brudy

Wybrałam tą firmę bo teściowa ma i również sobie chwali.
ariela30

Postautor: slejsza » 25 cze 2016, 4:52

mamy hotpointa z electro.pl z 11 programami. Lubię ją bo jest cicha i mogę ja spokojnie załączyć jak dzieci śpią, bez obawy, że je obudze
slejsza

Postautor: Darias » 16 maja 2017, 11:13

Teraz to żadna nie jest juz dobra jak kiedyś. Wszystkie sprzęty są zaprogramowane by psuć się po kilku latach, keidys potrafiły wytrzymac 15 lat, ale to juz nie te czasy.
Darias

Postautor: Lolek » 12 cze 2017, 4:37

Zgadzam się, niestety tak teraz jest że obojętnie co wybierzesz to i tak za 5 lat będziesz kupować nowy sprzęt. I żeby te 5 lat dobrze chodizło to tez sukces.
Lolek

Postautor: Milka » 31 paź 2017, 10:29

Ja rok temu kupiłam piekarnik whirlpool 6 sense i teraz kupiłam zmywarkę z tej samej firmy i serii, bo piekarnik do tej pory sprawdza się dobrze. Zmywarkę mam od niespełna miesiąca a już nie wyobrażam sobie powrócić do ręcznego mycia naczyń. Oszczędność czasu, naczynia są czyste, usuwa nawet zaschnięty brud. Mam 60 cm, puszczam ją co 2 dni, jeżeli mam mniej naczyń. Lubię gotować, ale do tej pory zniechęcały mnie gary, które potem trzeba myć. Teraz gotowanie sprawia mi więcej przyjemności:)

Ostatnio przesunięty w górę 31 paź 2017, 10:29 przez: Anonymous.
Milka