Jakie seriale warto obejrzeć?

Na co iść do kina.

Jakie seriale warto obejrzeć?

Postautor: sun » 10 lut 2017, 21:14

Nie ma wątku o serialach? Nie wierzę ;) Co oglądacie? Mnie ostatnio wciągnęła Sila: tvpuls.pl/seriale/sila-odnalezc-przeznaczenie Leci akurat przed 7 rano, w sam do porannej kawki :) A Wy coś oglądacie?
sun

Re: Seriale?

Postautor: Ariadna » 10 lut 2017, 21:35

Ostatnio pochłonęłam "Serię niefortunnych zdarzeń" Netflixa. Książek nie czytałam, filmu z Carrey'em też nie widziałam, ale przyznaję, że wciągnęło mnie to uniwersum :)
Awatar użytkownika
Ariadna

Re: Jakie seriale warto obejrzeć?

Postautor: milusia » 15 lut 2017, 14:42

Mnie wciągnęła "Słodka miłość". Też na Pulsie leci. Główne bohaterki są właścicielkami znanej fabryki cukierków. Ogólnie serial opowiada o ich problemach w biznesie, ale też w zyciu prywatnym.
milusia

Postautor: Mish » 22 lut 2017, 20:53

A ktoś poza mną ogląda "Niewolnicę Victorię"? :) Na maksa mnie wciągnęła! Wprawdzie znika z ekranu, ale będzie można ją dalej śledzić na playpuls.pl :)
Mish

Postautor: welinka » 02 mar 2017, 9:32

Żadnego z tych nie kojarzę, oglądałam Wspaniałe stulecie ale przestałam bo z czasem krucho :P
welinka

Postautor: FuryGirl » 02 mar 2017, 13:11

,,Wspaniałe stulecie"? Kurczę, moja babcia to ogląda :) ja zdecydowanie polecam coś efektowniejszego, np. Stranger Things było mega hitem w zeszłym roku, no może dla bardziej młodziezowej widowni troche :)
Awatar użytkownika
FuryGirl

Postautor: Darias » 20 kwie 2017, 20:11

Tak, Stranger Things super, ale najbardziej lubię jednak Grę o Tron i Wikingów a ostatnio Tabu z boskim Tomem Hardy :)
Darias

Postautor: adrianna99 » 21 kwie 2017, 9:19

Darias pisze:Tak, Stranger Things super, ale najbardziej lubię jednak Grę o Tron i Wikingów a ostatnio Tabu z boskim Tomem Hardy :)

Już nie mogę doczekać się kolejnych sezonów każdego z tych seriali! Faktycznie były super!!!

Ariadna pisze:Ostatnio pochłonęłam "Serię niefortunnych zdarzeń" Netflixa. Książek nie czytałam, filmu z Carrey'em też nie widziałam, ale przyznaję, że wciągnęło mnie to uniwersum

Dzięki za polecenie, właśnie zastanawiałam się czy tego nie zacząć :).

Jeśli chodzi o nowe seriale to zdecydowanie warto zobaczyć Trzynaście Powodów i Riverdale. Szczególnie ten pierwszy. Ze starszych, ale nadal emitowanych to Homeland :). Jakby ktoś szukał to większość ciekawych rzeczy jest na paczamy.pl :).
adrianna99

Postautor: Sokół » 26 kwie 2017, 11:00

Jeśli ktoś nie widział Stranger Things, a lubi klimaty vintage sci-fi i horrory to powinien obejrzeć. Poza tym ostatnio furorę robi Riverdale od The CW (można też znaleźć na Netfliksie). Niby prosta teen drama na bazie Archie Comics, ale klimat jest niesamowity.
Sokół

Postautor: Darek1980 » 08 maja 2017, 7:42

Ja oglądam różne seriale ostatnio oglądałem grimm zawsze jednak jak zasiadałem do oglądania miałem ze sobą coś zdrowego do pochrupania Extrudo Bezgluten-Crispins- chrupkie frytki kuk. pizza kupione w skepitalimport.pl
Darek1980

Następna