Coś wartego zobaczenia w TV

Na co iść do kina.

Re: Coś wartego zobaczenia w TV

Postautor: Arek87 » 08 gru 2016, 12:53

Zgadza się. Pierwsze odcinki bardzo łączyły się z filmowym pierwowzorem, potem robiło się nudno, ale gdzieś od połowy sezonu Westworld stawał na nogi.
Apropo staroci, no może nie tak starych jak Świat Dzikiego Zachodu, czyli Pan życia i śmierci (w sobotę wieczorem na TV Puls). Jeden z niewielu sensownych filmów Nicolasa Cage'a w tym stuleciu.
http://tvpuls.pl/filmy/pan-zycia-i-smierci
Arek87

Postautor: WaldkaU » 08 gru 2016, 19:38

Najlepiej poczytać książkę :P szkoda oczu na TV :))
WaldkaU

Postautor: Pogodna » 09 gru 2016, 5:50

tv Puls2 faktycznie ma ciekawą ramówkę - ja tam lubię ich oglądać. Np w soboty późnym popołudniem "gwiazdy lombardu" - polecam
Awatar użytkownika
Pogodna

Postautor: sun » 15 gru 2016, 13:04

Ja czekam na sobotę :) "Nieobliczalny" będzie w tv http://tvpuls.pl/filmy/nieobliczalny
Widziałam już kiedyś ten film i bardzo mi się podobał :)
sun

Postautor: Aga07 » 03 lut 2017, 12:19

ciekawym seriale jest teraz polski ,,Belfer" , drufi sezon jest w trakcie; czekam też na kolejny sezon ,,House of cards"
Aga07

Postautor: osko » 10 lut 2017, 7:46

Ja na pewno w sobotę na tv puls będę oglądał Dorwać Cartera, Stallone byl chyba wtedy w najlepszej formie, lubię wracać do starszych filmów, fajnie znów poczuć ten klimat
osko

Postautor: waldi » 10 lut 2017, 11:22

Zanim powstali "Niezniszczalni", czyli kilka gwiazd upakowanych w jednym filmie, to coś takiego było między innymi w "Uniwersalnym żołnierzu" (dzisiaj i jutro na TV Puls), choć było ich tylko, a może aż dwóch - Jean-Claude Van Damme i Dolph Lundgren i to jeszcze dla obu aktorów lata świetności, choć wspomniani "Niezniszczalni" trochę przywracają tamte klimaty.
waldi

Postautor: sun » 11 lut 2017, 17:19

A Stallone? Dzisiaj leci w tv "Dorwać Cartera", znasz ten film? tvpuls.pl/filmy/dorwac-cartera
sun

Postautor: milusia » 04 mar 2017, 11:10

Fajny program rozrywkowy mają teraz, "Ale numer". Prowadzi go Katarzyna Kołeczek, kojarzycie? Grała nawet w najnowszej części Bridget Jones ;) tvpuls.pl/seriale/ale-numer
milusia

Postautor: sun » 08 paź 2017, 18:18

A widział ktoś zapowiedź tego "Drunk stories", co od 12-go ma być na comedy central? Pewnie będzie niezła beka ;)
sun

Poprzednia