Jaki film polecacie obejrzeć z dziewczyna?

Na co iść do kina.

Re: Jaki film polecacie obejrzeć z dziewczyna?

Postautor: CharlieU » 08 sty 2016, 13:31

Ostatnio z dziewczyna obejrzelismy Babcia Gandzia rewelacyjna komedia, rewelacyjny humoer. Polecam goraco, sam tytul troche odstrasza francuski jest inny bo "Poulette", ale sama fabula i czarny humor rewelka. Powiem w skrocie ze jest to film o babci ktora zaczela dilowac narkotykami i wygryzla osiedlowego bossa przez przypadek :D
CharlieU

Postautor: Habanerka » 02 lut 2016, 21:29

Wszystko zależy jakie lubi filmy / czy ma ulubionych aktorów/aktorki i gatunek. Ja osobiście uwielbiam horrory, sensacyjne , akcji , psychologiczne i komedie romantyczne. A tych można wymieniać i wymieniać
Awatar użytkownika
Habanerka

Postautor: saranara15 » 17 lut 2016, 12:27

Właśnie, wszystko zależy co owa dziewczyna lubi. Ja osobiście ostatnio byłam w kinie na Deadpoolu i strasznie mi się podobał. Więc może nie koniecznie romantyczna komedia ale komedia bardzo dobra, dobra akcja i świetny humor.
Połowy z was nie znam ani w połowie tak dobrze, jak chciałbym poznać, i mniej niż połowę z was lubię w połowie tak dobrze, jak na to zasługujecie.
saranara15

Postautor: Habanerka » 17 mar 2016, 13:45

Ja np bardzo lubię "bajki" i chętnie z chłopakiem oglądam batmana , ligę sprawiedliwych :) uwielbiam również komedie , horrory czasami też anime... także bez konkretów ciężko jest coś doradzić.
Awatar użytkownika
Habanerka

Postautor: malwinka » 28 mar 2016, 19:44

Zdecydowanie polecam film http://filmhity.pl/komedia/gesia-skorka/ Naprawdę świetny, lekki i przyjemny filmik ;)
malwinka

Postautor: Malinka » 26 kwie 2016, 20:13

najlepiej zapytaj dziewczyny co by chciala obejrzeć, a że Tobie się już to nie będzie podobać, no to trudno, liczy się ONA
Malinka

Postautor: Akacja » 09 maja 2016, 8:19

no ale czasem dobrze coś miec w zanadrzu ...
Akacja

Postautor: kebabka » 10 maja 2016, 11:46

trylogia dolarowa :mrgreen:
kebabka

Postautor: toja2 » 03 cze 2016, 21:44

A może film akcja Hulk przynajmniej będzie się coś działo można go zobaczyć już w niedzielę na tv puls o 16.20 Tu macie krótki opis http://tvpuls.pl/filmy/hulk Mi się podoba sama zamierzam go z mężem obejrzeć on lubi takie filmy:)
toja2

Postautor: Corolcia » 05 cze 2016, 5:48

Ja się wcale nie dziwię, że męzowi się podoba. Film "Hulk" jest pełen efektów specjalnych i kaskaderskich akcji, a do tego od początku do końca ciekawi. Bylam na nim w kinie, ale jak na Puls go puszczają dziś to tez chętnie obejrzę - niedzielne rodzinne kino sobie zrobimy. Dzięki za cynk ;)
Corolcia

PoprzedniaNastępna