Sklep tylko z grami

Gry na komputer i konsole

Sklep tylko z grami

Postautor: DevilMan » 10 cze 2016, 9:41

Siema gdzie kupujecie gry?
Sieciówki mają astronomiczne ceny, jakaś alternatywa?
DevilMan

Re: Sklep tylko z grami

Postautor: Cry » 10 cze 2016, 11:22

Alternatywą są sklepy pasjonatów i zawsze staram się takich wyszukiwać.
Jeżeli chcesz dobrych promocji to kupuj na konsoleigry.pl
Cry

Postautor: jaskier » 12 sie 2016, 7:28

tak zgadzam się tylko zakupy w sieci maja sens i można rzeczywiście sporo przyoszczędzić, bo stacjonarnie strasznie zdzierają kieszeń ja też zawsze zamawiam w http://konsoleigry.pl/ bo zdecydowanie wybór mają najlepszy a ceny niskie, przesyłka szybka i sprawna co też na plus.. teraz na wiedźmina czekam ale do końca sierpnia jeszcze trochę zostało zanim będzie można zagrać
jaskier

Postautor: tom3 » 18 wrz 2016, 14:18

Ja nie jestem nadal przekonany do wersji elektronicznych .Wolę mieć grę w ręce. W razie czego mogę ją odsprzedać czego nie można powiedzieć o wersjach elektronicznych, które sa przypisane do danej osoby....

Gry najczęściej kupuję w rtv EURO agd. Duża sieciówka , mają najkorzystniejsze ceny na gry. Obecnie jest w sklepie bardzo dobra promocja na nowego Wiedźmin. Edycja gry roku kosztuje tam niecałe 120 zł czyli o 30 zł taniej niz w innych sklepach ( jest to wersja ze wszystkimi dodatkami i rozszerzeniami).
tom3

Postautor: konrad » 12 paź 2016, 16:02

Ja zawsze kupuję na konsoleigry.pl gry zarówno na PC jak i na konsolę, wiem że planszówki tez maja na pewno znajdzies zto czego szukasz:) Super obsługa bo i fachowo doradzi co warto kupić! NIgdy nie kupowałem jak do tej pory, ale ostatnio dla mojego chrześniaka zaryzykowałem i kupilem mu jakąś edycję gry monopoly! Cała rodzina grała !

Ostatnio przesunięty w górę 12 paź 2016, 16:02 przez: Anonymous.
konrad