Jakie gry planszowe polecacie?

Gry na komputer i konsole

Re: Jakie gry planszowe polecacie?

Postautor: kalicja » 08 sty 2016, 2:52

Hej ostatnio na imprezie swiatecznej gralismy ze znajomymi w taka gre "wsiadac do pociagu" czy cos takiego (dobrze nie pamietam 'p) ale byla rewelacyjna, zabawa na calego i na wiele godzin w kilka osob. Dzieki tej grze zabawa udana :)
kalicja

Postautor: Dungeoneer » 12 sty 2016, 11:58

Ja uwielbiam grać w karciany BANG! Prawie każdy kto pozna tą grę, od razu polubi. Poza tym ostatnio grałem np. w Grę o Tron, jest fajna ale dość męcząca i długotrwała.
Awatar użytkownika
Dungeoneer

Postautor: milena1m » 20 sty 2016, 13:51

Gra o Tron, Dixit, Monopoly. Z bardziej klasycznych to chińczyk zawsze na propsie
Awatar użytkownika
milena1m

Postautor: Habanerka » 28 lut 2016, 10:53

Wiedźmin , gra o tron , monopoly albo z karcianych fajny jest Munchkin
Awatar użytkownika
Habanerka

Postautor: Natalia30 » 01 mar 2016, 15:01

z mężem od jakiegoś czasu gramy w grę o tron, jako fani serialu musieliśmy sprawdzić tą grę i dobrze się przy tym bawimy, ostatnio gram też ze swoimi dzićmi w planszówki edukacyjnej, mają przy tym niezły ubaw a przy okazji utrwalają np. tabliczkę mnożenia, albo pamięć wzrokową, ostatnio przetestowaliśmy kilka nowych gier z tej kategorii, aktualnie gramy w "Wyprawę po skarb", świetna rodzinna rozrywka
Natalia30

Postautor: MedioLand_pl » 10 mar 2016, 11:25

Fasolki - Polega głównie na handlowaniu fasolkami z innymi graczami i zdobywaniu złota,
Sabotażysta - Układanie tunelu z kart, są krasnale budujące i sabotażyści, nikt nie wie kto jest kim,
Dobble - Szybka gra, może być chaotyczna przy większej ilości graczy,
Uno - coś jak bardziej rozbudowana gra w makao
Jest mnóstwo ciekawych i interesujących gier karcianych. Cenowo też nie wychodzą drogo, a można się świetnie bawić w gronie dobrych znajomych
MedioLand.pl
Awatar użytkownika
MedioLand_pl

Postautor: florentyna » 25 kwie 2016, 18:02

Monopoly, Eurobussines i Chińczyk :D
florentyna

Postautor: marcinretka » 11 maja 2016, 7:30

z czystym sumieniem polecam Kolejkę- początkowo zasady wydają się skomplikowane (polecam filmiki instruktażowe na you tubie), ale jak się "wkręcicie" to zabawa przednia szczególnie dla osób pamiętających PRL. Jak powiedziała moja żona- gra w której nie chodzi o to żeby wygrać tylko uprzykrzyć życie innym, czyli marzenie każdego Polaka:)))
marcinretka

Postautor: anniee » 07 cze 2016, 6:12

ja lubię chinczyka ;)
anniee

Postautor: jurek33 » 03 sie 2016, 0:21

Warto sobie sprawdzić Łowcy Zombi na stronie lowcyzombi.pl. Nie trzeba się logować, można zacząć grę od razu, w zasadzie jedyne co potrzeba to internet i przeglądarka. Historia nie jest za specjalnie skomplikowana, ale to zaleta tej giery moim zdaniem. No i najważniejsze – wciąga. Jak pierwszy raz zacząłem klikać i wchodzić w ten świat, to w zasadzie wsiąkłem na tydzień...
jurek33

PoprzedniaNastępna