Najlepsza gra na relaks?

Gry na komputer i konsole

Najlepsza gra na relaks?

Postautor: ptyś » 11 kwie 2013, 16:22

Jak byłem młodszy uwielbiałem gry typu GTA, Quake, albo inne gdzie się machało spluwa i strzelało do wszystkiego co się rusza. Pamiętam, że kilka platformówek również przeszedłem niemal za jednym posiedzeniem. To mało skomplikowane tytułu jak Pandemonium albo z bohaterem, którego cały świat zna, hydraulikiem Mario :)
Stresy sa duże (praca...) a pogoda nie pozwala na aktywne z niej korzystanie, moje pytanko, czy zna ktoś jakieś ciekawe platformówki? Tak by "popykać" chwilkę, do godzinki i spokojnie odejść od kompa, ale by później jednak chcieć do niej wrócić i skonczyć :)
ptyś

Re: Najlepsza gra na relaks?

Postautor: biegun » 17 gru 2013, 11:08

Ja na relaks gram w gry online typu diamenty:-). Można je znaleźć prawie wszędzie w internecie. Albo sudoku też jest bardzo ciekawe.
biegun

Postautor: KamilaKOWAL » 26 lis 2014, 20:30

Polecam Wam internetową gierkę Heros of Sword and Sorcery https://www.hossmmo.com/ , w kórej wcielacie w jedną z 5 postaci i tworzycie swoje imperium i walczycie z innymi użytkownikami online. Fajna fabuła i grafika zachęca do gry.
KamilaKOWAL

Postautor: krzychu80 » 10 lut 2015, 15:12

Ja relaksuje się grając w strategie a ostatnimi czasy jest to gra Plemiona 2 . Jest to strategia dziejąca się w czasie rzeczywistym osadzona w średniowieczu. Głównym celem gracza jest rozwijanie swojej fortecy, która na początku składa się z paru byle jakich budynków, nie mających nawet płotów, nie mówiąc już o fortyfikacjach. Na początek dostajemy 50 złotych monet, które wiadomo że warto zachować na coś lepszego niż pierwsze poziomy gry
Grę i jej opis znalazłem na http://tribalwars2.com.pl
krzychu80

Postautor: marcin » 04 kwie 2015, 8:27

Ostatnio relaksuję się przy grze battlefield 4. Gra rozpoczyna od ewakuacji amerykańskich VIP-ó z Szanghaju i znalezieniu drogi do domu. Może w nią grać kilka osób. Jeśli ktoś strzelanki to będzie miał dobrą zabawę. Kosztowała mnie prawie 110zł i kupiłem ją tutaj http://www.euro.com.pl/gry-playstation-4/electronic-arts-battlefield-4-ps4.bhtml Jak myślicie, to dobra cena?
marcin

Postautor: Frederyk » 15 kwie 2015, 9:02

Bf 4 jest bardo spoko grą. Tak samo jak quake :P ale w quaku jest o wiele fajniejsza rozgrywka. Żywsza i o wiele dynamiszniejsza.
Frederyk

Postautor: Rafcio » 09 cze 2015, 7:17

wiedzmin 3 dziki gon, ludzie ta gra jest na prawdę warta tej kasy którą za nią dostali. zupełne oderwanie od rzeczywistości, zupełne i RELAKS. http://www.euro.com.pl/gry-playstation-4/cdprojekt-wiedzmin-3-dziki-gon.bhtml nie wiem czy tu tanio czy nie ale ja kupowałem tutaj, moze przepłaciłem jednak warto było, minął tydzien a ja wciaż się męcze by ją przejść. Jest rewelacyjna.
Rafcio

Postautor: bingos » 14 cze 2015, 9:14

na relaks to raczej proste gierki przeglądarkowe we flashu itd. Często zmieniam tego rodzaju gry bo są to z reguły proste gry i łatwo je przejść. Obecnie gram w grę konkursową pogromca kleszczy na szczepkleszcz.pl/gra/
bingos

Postautor: Czadoman » 21 cze 2015, 19:58

czy gierki na flashu są krótkie i nudne, nie wiem no ja w nie nie potrafie grać ;/ jestem zwolennikiem raczej konsol. Przerobiłem już Wii ale ona nie dla mnie, wolę jednak Sony, czekam na zamówioną, kupiłem na avans.pl mam nadzieję że bedzie ok. Też teraz szukam jakiś gierek, może ktoś coś poleci? Tylko nie wyskakujcie z wiedzminem, assasinem itd bo to mam już w jednym palcu ;p
Czadoman

Postautor: ZespolNieMaBolu » 07 sie 2015, 20:31

Polecamy gry na stronie: www.niemabolu.pl. Do wyboru: Big Farm, Arena Mody i The Kings of Towers. To tylko niektóre z propozycji! Graj bez bólu!

W razie dodatkowych pytań zachęcam do kontaktu.
Zespół www.niemabolu.pl
ZespolNieMaBolu

Następna