Najlepsza gra na relaks?

Gry na komputer i konsole

Re: Najlepsza gra na relaks?

Postautor: marian88 » 18 gru 2015, 20:33

A co powiesz o grze przeglądarkowej? Ja mogę polecić rewelacyjną grę http://www.winds-of-war.eu/. Jest to gra strategiczna o tematyce II Wojny Światowej. Poziom jest bardzo trudny, co tym bardziej przyciągą i zachęca do grania. Nie wiele jest obecnie gier turowych na przeglądarki ale ta jest jedna z lepszych tego typu według mnie. Polecam
marian88

Postautor: Truskaweczka90 » 22 gru 2015, 22:22

Bardzo lubię gry przeglądarka ewentualnie jakieś planszówki jeśli mam z kim grać
Awatar użytkownika
Truskaweczka90

Postautor: metinka » 22 gru 2015, 23:15

MONOPOLY :D :D :D
metinka

Postautor: milena1m » 20 sty 2016, 13:50

Polecam A story about my uncle, krótka zręcznościówka, piękna grafika, przyjemny klimat i ciekawa fabuła
http://www.gry-online.pl/S016.asp?ID=23243
Awatar użytkownika
milena1m

Postautor: Habanerka » 04 lut 2016, 17:08

Nie przepadam za grami typowo www wole konsolowe :) np: Plants vs Zombies Garden Warfare , Far Cry , Wiedźmin czy nawet Deus Ex
Awatar użytkownika
Habanerka

Postautor: Shouter » 18 lut 2016, 8:37

Grand Theft auto V albo Fallout 4 można się wyluzować pozabijac kogos czy cos w tym stylu. Jeździć autem.
Awatar użytkownika
Shouter

Postautor: Polonus » 18 lut 2016, 9:46

wiesz, to zalezy jaki masz sprzet, bo jak masz slabe parametry komputera, to nie kazda gra bedzie ci szla plynnie, no a nawet jakby byla najlepsza, a musialbys sie denerwowac ciaglym scinaniem, to na pewno by Cie to nie zrelaksowalo, takze to jedna kwestia. poza tym musisz tez wiedziec, ze dobrze jest miec wlasnie porzadny komp, no i musisz sie zastanowic jaka tematyka cie interesuje, jak np sportowa, to spokojnie sobie mozesz zagrac w fife czy pro, jak bylem mlodszy czesto w to gralem i blem nawet w to dobry, fajna gra, mozna sobie potstrzelac gole Lewym, albo Messim, no to juz zalezy komu tak naprawde kibicujesz
Polonus

Poprzednia