Batman Origins

Gry na komputer i konsole

Batman Origins

Postautor: Bruce Wayne » 13 kwie 2013, 15:50

Po niespełna dwóch latach od premiery, ogłoszono powstanie nowej, trzeciej części gry o przygodach Batmana, która premierę ma mieć w tym roku.
Fabuła dotyczy przygód bohatera sprzed wydarzen z 2 wcześniej wydanych części, tzw prequel i ma opowiadać jak poczatkujacy Batman stał się kozakiem. Nowościa ma być otwarty świat, podobnie jak w Arkham City, z różnica, że będzie można zamiast po jednej dzielnicy, włóczyć się po całym mieście Gotham. Dodatkowo, miasto ma żyć swoim życiem, co oznacza, że oprócz bandziorów, będzie można spotkać normalnych mieszkancó, którzy będa padać ofiarami łotrów. Zapowiada się uczta dla fanów Gacka :)

Poniżej link z wywiadem z twórcami gry :)
http://www.arkhaminfo.com/2013/04/znamy ... m-origins/
Bruce Wayne

Re: Batman Origins

Postautor: leon zawodowiec » 26 kwie 2013, 15:29

Zgadzam się - gra będzie hitem na miarę dwóch pierwszych części. Na pewno kupię ja jeszcze w przedsprzedaży, ale z taki samym utęsknieniem czekam na premierę następcy Deus Ex Human Revolution, który również jest zapowiedziany na ten rok. Szykuja się dwa mega hity faabularne, a co do grywalności to tylko Football Manager 2014 może ich przebić :D
leon zawodowiec

Postautor: mandingo » 14 lip 2013, 20:17

Wiadomo kiedy premiera w Polsce? Też jestem fanem tej serii i nie mogę się doczekać 3 części :) Zapowiada się rewelacyjnie, rozbudowana opcja miasta z samochodami i ludźmi jak w GTA brzmi pysznie :D
mandingo

Postautor: mandingo » 14 lip 2013, 20:24

Już wiem, 25 października 2013 czyli już niedługo. Co prawda to data światowej premiery i nie ma podanej planeowanej na PL, ale jestem święcie przekonany, że tytuł zostanie zlokalizowany na polski rynek jak poprzednie dwie części gry :D Can't wait!!! :D
mandingo

Postautor: ptyś » 21 lip 2013, 19:16

Bodaj wszyscy prawdziwi fani Batmana, filmów Burtona, Nolana, komiksów czekaja na ta grę jak na zbawienie :) To będzie wielkie święto! Jak koledzy wyżej nie mogę się doczekać. Widziałem zwiastuny gry i gra zapowiada się arcyzacnie :D
ptyś

Postautor: ptyś » 19 sie 2013, 7:28

Właśnie odświeżam sobie Arkham City~Ale to jest wypas gra! LOL :D

Ostatnio przesunięty w górę 19 sie 2013, 7:28 przez: Anonymous.
ptyś