Steam korzystacie i do czego to służy

Gry na komputer i konsole

Steam korzystacie i do czego to służy

Postautor: ptyś » 07 cze 2013, 14:33

Od kilku dobrych lat, jak wstyd się przyznać, odkad kupuję oryginalne tytuły gier komputerowych, zastanawiam się do czego służy Steam? Czy to jest tylko program aby wkur.... gracza, który nie dość, że wydał ciężkie pieniadze na zakup oprogramowania, to jeszcze musi zakładać konto na jakimś debilnym portalu? O co chodzi? To tyllko forma zabezpieczenia, czy ma jakieś inne zastosowanie?
ptyś

Re: Steam korzystacie i do czego to służy

Postautor: leon zawodowiec » 29 kwie 2014, 21:26

Ze steam można w łatwy sposób ściagać gry. Za opłata badź jeśli to sa tytuły starsze za darmo/for free :)

Podejrzewam, że psioczenie spowodowane jest słabym łaczem? :P
leon zawodowiec

Postautor: sher77 » 08 sty 2015, 11:29

I wonder what is Steam? Is it only to program .... wkur player who's not quite that gave serious money on the purchase of software,
sher77

Postautor: sher77 » 06 lut 2015, 6:08

sher77 pisze:
> I wonder what is Steam? Is it only to program .... wkur player who's not
> quite that gave serious money on the purchase of software,

Postautor: jackowsky » 06 maja 2016, 12:34

steam to taka platforma multimedialna dla graczy w skrocie.
jackowsky

Postautor: Miso » 17 maja 2016, 7:46

Steam to platforma w której można kupować gry, dzielić się contentem dorabianym do gry ale też komunikowac się z innymi. Ogólnie to platforma która integruje wszystkie gry które masz zakupione.
Miso

Postautor: oren » 11 wrz 2016, 3:24

ja jeszcze nie korzystałem ze steam jako miejsca do kupowania gier, wszystkie zamawiam na konsoleigry- wybór ogromny i tanio więc jakość nowego źródła nie potrzebowałem ale wpadnę tam czasem po jakiś tutorial, natomiast jeżeli chodzi o zakup gier to dla konsoleigry nie widzę konkurenta
oren

Postautor: BasiaStelmach » 06 mar 2017, 11:47

Jak wspomniano wyżej steam to platforma internetowa, gdzie możemy kupić, pobrać lub zainstalować grę. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ przez to jedno konto można dostać się do gier różnych producentów. Konto jest bezpłatne,natomiast płaci się za grę. Ja już zakupiłam 7 days to die, Far cry i oczywiście klasykę gatunku Counter-Strike:Go. Podoba mi się, że jest możliwość grania z innymi użytkowania oraz to, że konto to bardzo ułatwia zakup nowych przedmiotów czy skinów do cs go. Bardzo często sprzedaję przedmioty na skins-guard.com/buyout, bo tylko tam oferują solidną wycenę.
BasiaStelmach