Wiedzmin 3 Dziki Gon

Gry na komputer i konsole

Wiedzmin 3 Dziki Gon

Postautor: ptyś » 13 cze 2013, 10:54

Szykuje się wielkie zamknięcie historii przedstawionej przez CD - Projekt. Po znakomitej pierwszej części oraz równie udanej dwójce, producenci szykuja dla nas zwienczenie sagi o Geralcie z Rivii vel Białym Wilku. Historia ma się dziać kilkanaście lat po wydarzeniach z części drugiej, gdy główny bohater dalej miota się po świecie szukajac odpowiedzi na dręczace go pytania. Na filmiku można dostrzec upływ lat po samym Wiedźminie, który jest starszy, zapuszczony (broda!) i bardziej styrany życiem.

Gra jest dopiero w fazie testów alfa, ale już można dużo ciekawych elementów dostrzec. Więcej info pod linkiem poniżej:

http://polygamia.pl/Polygamia/1,107163, ... l.html#Cuk
ptyś

Re: Wiedzmin 3 Dziki Gon

Postautor: mandingo » 09 sie 2014, 16:07

Wiadomo kiedy będzie premiera?

W dwójce strasznie wkur.... mnie konsolowy tryb gry. Menu, walka, mocno to schrzanili - natomiast fabuła zdecydowanie lepsza niż w części 1. Ogólnie, nie mogę się doczekać premiery, tylko kiedy to będzie???
mandingo

Postautor: Szalik » 12 maja 2015, 10:57

Odświeżam temat bo premiera już 19-tego. Jak Panowie i Panie poszły przygotowania do kolejnej odsłony Wiedźmina ? Maszyny zostały zakupione, żeby swobodnie można było zagrać na najwyższych detalach ?
cos
Szalik

Postautor: Publiusz » 05 lis 2015, 18:58

Ja już przeszedłem Wiedźmina 3 i to nawet w trybie New Game Plus ;) Grałem na najwyższych detalach z wyłączoną opcją Hair Works (strasznie to zjada klatki w lokacjach z większą liczbą postaci). Teraz gram w dodatek do gry - Serce z Kamienia i muszę przyznać, że klimacik jest jeszcze lepszy niż w podstawowej kampanii. Być może dlatego, że fabuła jest bardziej skondensowana. Nie mogę się doczekać premiery drugiego (większego) dodatku do Wiedźmina. Według planów ma wyjść w pierwszej połowie przyszłego roku ;)
Awatar użytkownika
Publiusz

Postautor: benia » 09 lis 2015, 14:38

Moj póki co przeszedł 1 i 2.. teraz zaczął 3...
ale póki co zafascynowany grą...
Awatar użytkownika
benia

Postautor: milena1m » 20 sty 2016, 13:49

Chyba najlepsza Polska gra w historii - Została wybraną grą roku 2015 i 18 innych nagród mniej lub bardziej prestiżowych
Awatar użytkownika
milena1m

Postautor: Habanerka » 04 lut 2016, 17:06

Dla mnie gra świetna a dodatki do niej rewelacyjne :)
Awatar użytkownika
Habanerka