Dobre zamienniki tonerów i tuszy

Komputer stacjonarny czy laptop.

Re: Dobre zamienniki tonerów i tuszy

Postautor: tori » 28 sty 2017, 21:31

Drukuję od paru lat na zamiennikach i jak na razie drukarka w pełni sprawna :) ale używam markowych zamienników
tori

Postautor: liska » 17 lut 2017, 22:24

Własnie takie podejście jest najsensowniejsze, dobry zamiennik nie różni się zbytnio od oryginału, oczywiście poza ceną
liska

Postautor: nanoska » 21 lut 2017, 10:08

Jestem bardzo za zamiennikami i każdego namawiam :) Jest to jednak nie mała oszczędność dla tych co dużo drukują. Oryginały do mojej drukarki kosztują majątek a za dobry zamiennik active jet płacę ponad połowę mniej.
nanoska

Postautor: nitor » 25 lut 2017, 16:05

od active jet zaczynałem, teraz kupuję ich budżetową wersję, Actisy, tanie i niezłej jakościc nic więcej mi nie trzeba
nitor

Postautor: piekara » 28 lut 2017, 9:59

A ja własnie odwrotnie :) Zaczynałam od actisów a w tej chwili dużo grafiki drukuję i dlatego przeszłam na active jety :) Marka dobra to i produkt dobry.
piekara

Postautor: nitor » 20 mar 2017, 21:48

Bo to ten sam producent, na actisach zdjęć nie wydrukujesz ale jaieś mniej wymagające wydruki jak najbardziej
nitor

Postautor: sspak » 28 mar 2017, 19:43

Gdzue kupujecie te zamienniki?? mozna gdzieś znaleźć w sklepach stacjonarnych czy tylko online?
sspak

Postautor: nitor » 05 kwie 2017, 12:14

Stacjonarne nie szukałem, zawsze actisy kupuję przez allegro, najtaniej jest chyba
nitor

Postautor: bolka » 15 maja 2017, 12:52

Mi sie to nigdy nie przydarzyło bo za każdym razem zwracałam uwagę co kupuje i nie pokusiłam się na te za dosłowne grosze nie wiadomo skąd :)
bolka

Postautor: rabarbar » 17 maja 2017, 10:46

Zamienniki sa dobre o ile kupimy właściwej marki :) Można się naciąć i trafić na bezużyteczne i jeszcze przy okazji zepsuć nimi drukarkę ;) Także zwracajcie uwagę jakiej firmy są zamienniki.
rabarbar

PoprzedniaNastępna