Jaki program afiliacyjny polecacie

Komputer stacjonarny czy laptop.

Jaki program afiliacyjny polecacie

Postautor: czester » 30 mar 2017, 8:59

Mam kilka serwisów internetowych, które generują coraz większy ruch. Chciałem zacząć promować jakiś system, który płaci za kliknięcia, sprzedaż, odsłony itp. Z kim współpracujecie? Systemów znalazłem co najmniej kilka. Gdzie mogę liczyć na najlepszy support i porządne programy? Jakaś konkretna pozycja przychodzi wam na myśl?
czester

Re: Jaki program afiliacyjny polecacie

Postautor: futer » 31 mar 2017, 9:02

Awin, poprzednio nazywało się to Zanox, znasz? Masz dużo programów. Dodajesz powierzchnie reklamowe, potem zgłaszasz serwisy do poszczególnych programów. W każdym masz inne zasady. Najczęściej dobre pieniądze zarabia się na sprzedaży, ale to już zależy od programu. Fajne tematy są w turystyce, w sprzęcie, dużo jest programów związanych z finansami. A ogólnie to trzeba testować optymalne ustawienia, sprawdzać rentowność - tam masz podane przy programach ogólnikowe liczby.
futer

Postautor: bart34 » 03 kwie 2017, 9:11

W Zanox jestem 5 lat, albo i dłużej - tak mi się wydaje. Czasem korzystałem aktywniej, czasem mniej - zależy jakie mieli programy. Też różne miałem etapy - czasami więcej stawiałem na reklamę kontekstową. W tym momencie faktycznie w Awin działam w wielu programach finansowych - powiedzmy, że ta branża interesuje mnie mniej więcej od razu i przyznaję, że można z tego wyciągnąć całkiem niezłe pieniądze.
bart34

Postautor: czester » 04 kwie 2017, 9:10

Konto założyłem, system wygląda przyzwoicie, raczej przejrzyście, łatwo się wszędzie dociera.
Kilka zgłoszeń do programów poszło, ale dopiero wczoraj - na razie bez odpowiedzi. Zobaczymy w najbliższym czasie jak to będzie wyglądało. Jeśli chodzi o ogólny kontakt to raczej w porządku - wczoraj wysłany mail, dzisiaj rano odpowiedź.
czester

Postautor: robertsosnowski » 16 kwie 2017, 23:37

Akurat ja współpracuję z Zanox jakieś 4 lata, może dłużej. Działałem z nimi przy wielu programach. Na pewno po zmianie na Awin widać lepszą komunikację. Jesteśmy zaawansowani w tym co robimy, działamy na portalach, które mają bardzo dużo odwiedzin i akurat mocno działamy nad optymalizacją. Nawet podsyłamy sugestie co do reklam, jakie można wstawiać. Czasami nawet niewielka korekta sprawia, że konwersja rośnie, a podoba mi się to, że ludzie z Awin chcą rozmawiać i to co piszemy jest brane pod uwagę.

Ostatnio przesunięty w górę 16 kwie 2017, 23:37 przez: Anonymous.
robertsosnowski