Komputer dla dziecka???

Komputer stacjonarny czy laptop.

Komputer dla dziecka???

Postautor: Kiero » 31 sie 2014, 20:28

Ktoś orientuje się jaki komputer zadowoliłby dzieciaka tak w wieku gimnazjalnym do nauki? I czym w ogóle kierować się przy kupnie takiego sprzętu?
Kiero

Re: Komputer dla dziecka???

Postautor: Konrad » 12 kwie 2015, 2:34

Po pierwsze chyba nie ten dział forum
Ale co tam najlepszym sie zdaża
Ja polecam kupic za 500- 600 zl jednostke polesingowa ale nie zwykły komputer ale stacje robocza nap del prestigo lu fujitsu siemens nap w360 lub w520
Kupujesz sprzet który jest wydajniejszy od zwykłego komputera o minimum to 120%
Przez długie lata bedzie służyc trudno takie potwory zajechać to sa komputery dla grafików lub służace jako serwery również możliwość rozbudowy i modyfikacji
Kupujesz sprawdzony sprzęt używany za śrubki i wiesz że będzie żył i dzieciak ci nie zajedzie na grach itd porównując że ten sprzęt chodzi w zależności nowy od 4500zł do nawet 12 tys
Ty zadowolony i nie spłukany a dzieciak hepi ze nawet nowe gry pójda
Ja tak zrobiłem ja zadowolony wydałem 1200zł posiadając potwora gdzie brat swojemu dzieciakowi kupił nówkę za 2300zł niby do gier i połowa nie chodzi
Takie moje zdanie pozdrawiam
Konrad

Postautor: harmony » 02 lis 2016, 18:53

Jeżeli zalezy Ci tylko na grach na komputerze dla twojego dzeicka to tak słabo. Dużo lepiej mu kupić taką gre planszową na konsoleigry.pl mają duży wybór i dobre ceny, szybką przesyłkę.. Dziecko wtedy będzie mogło zaprsoić sobie znajomych i razem pograją w fajne gry, zintegruje sie i zyska w ozcahc innych :! Ja bym swoje dziecko bardziej chronił przed graniem przed komputerem .
harmony

Postautor: harmony » 08 sty 2017, 20:11

Myślę, że komputer dla dziecka nie musi być jakiś szczególnie dobry jakościowo. dzieci głównie przeglądają internet i graja w jakieś gry. Może powinnaś podpytać Redicreo, bo wiem, że zajmują się komputerami. Podpowiedzą Ci jaki komputer powinnaś kupić i pomogą go złożyć. Wiem tez, że maja serwis i naprawiają zepsuty sprzęt :)
harmony

Postautor: Darias » 25 lip 2017, 5:05

Ja tez się nie znam, ale tak samo obstawiam, ze do gier ma być dobry pewnie. Ja swój mam z WncComp z Warszawy i bardzo jestem z niego zadowolona. Składak, ale fajny. Ekipa fachowo doradza, gwarancja jest a i pogwarancyjne naprawy są i nie trwają długo. Wszystko sprawdzałam :)
Darias

Postautor: toja2 » 29 paź 2017, 21:27

Ja polecam zakupić taki dla gracza idealny >komputronik.pl/product/411549/komputronik-infinity-hc-700-s006-.html Sami mamy go od niedawna działa sprawnie dobrze się na nim robi i gra. Zakup jak na razie udany:)
toja2