Gdzie jest dobra drukarnia w Warszawie

Komputer stacjonarny czy laptop.

Re: Gdzie jest dobra drukarnia w Warszawie

Postautor: dawkrans » 08 mar 2017, 15:16

wydaje mi się, że najtaniej można wydrukować w drukarni internetowej drukpolska.pl/
dawkrans

Postautor: walerian » 02 kwie 2017, 13:27

W Warszawie mogę polecić pulsdruk.pl bardzo często korzystam z ich usług i jeszcze nigdy nie zdażyła mi się pomyłka z ich strony. Zawsze wszystko na czas i tak jak chciałem.
walerian

Postautor: Despacipo » 04 lip 2017, 10:55

Dobra drukarnia to ważny fundament każdej firmy, bo przecież w każdej działalności drukować trzeba :). Jak dla mnie nie ma lepszej niż diamond-druk.pl - niby nie jest w Warszawie, ale jako że prowadzi sprzedaż wysyłkową w całej Polsce (to drukarnia internetowa), to nie będzie problemu gdziekolwiek będziesz potrzebował swoich materiałów reklamowych. Za granicę też wysyłają, ale to już za dodatkową opłatą - normalnie wysyłka jest gratis.
Despacipo

Postautor: Krzysiek345 » 23 lip 2017, 16:08

Słyszałem o jakiejś dobrej drukarni w rejonach Sulejówka, nazwy nie pamiętam, ale kto ogarnia tamte rejony z pewnością będzie wiedział jak ją znaleźć. Może jednak warto wyjść poza Warszawę? Jest sporo dobrych drukarni online, z bezpłatnymi przesyłkami, z bardzo dobrą jakością druku. W niektórych można zamówić pakiety próbek, żeby sprawdzić co i na czym drukują.

Ostatnio przesunięty w górę 23 lip 2017, 16:08 przez: Anonymous.
Krzysiek345

Poprzednia