Dobre zamienniki tonerów i tuszy

Komputer stacjonarny czy laptop.

Dobre zamienniki tonerów i tuszy

Postautor: Tonery Otwock » 05 lut 2015, 9:38

Jeśli szukacie dobrych, sprawdzonych zamienników tonerów i tuszy to zapraszam do http://www.toneryotwock.pl/. Producenci od których bierzemy materiały eksploatacyjne dostarczają nam jedynie te, które są bezpieczne i sprawdzone oraz zapewniają idealną jakość druku. Nasi doświadczeni sprzedawcy doradzą wam wybór tonera i tuszu, który spełni wasze wszystkie wymagania.
Tonery Otwock

Re: Dobre zamienniki tonerów i tuszy

Postautor: rysiek78 » 11 lut 2015, 9:27

Tanie zamienniki znajdziecie na arsa lub all. Zamienniki active jet kosztują dosłownie kilka złotych.
rysiek78

Postautor: młotek » 21 mar 2015, 11:45

Ja też zamawiam zamienniki do swojej drukarki canon przez internet. Wychodzi najtaniej. Na arsa.pl prędzej znajdziesz odpowiednie zamienniki do swoje drukarki.
młotek

Postautor: mazur1337 » 24 lut 2016, 21:34

Ja używam od wielu lat tanie-tonery.eu. Spory wybór zamienników do wielu różnych drukarek
Awatar użytkownika
mazur1337

Postautor: liska » 17 maja 2016, 6:46

Przez wiele lat używałam active jetów ale jak wypuścili tańszą wersję tzn. actisy to teraz tylko na nich drukuję i są ok.
liska

Postautor: Baloo » 30 maja 2016, 11:56

Ja polecam zamienniki z imprime, możecie je dostać w centrumpapieru.pl
Są naprawdę wydajne, z drukarką się nic nie dzieje a jakość wydruku jest super.
Baloo

Postautor: trombek » 24 cze 2016, 6:28

Moim zdaniem najlepsze zamienniki znajdziesz na stronie Asarto, mam z nimi dość długie doświadczenie i jakościowo naprawdę jestem zadowolony.
trombek

Postautor: Martini » 27 cze 2016, 9:10

Też się udzielę, podobnie jak trombek polecam Asarto, bo w moim odczuciu naprawdę solidna marka. Super podoba mi się kontakt z klientem.
Martini

Postautor: trombek » 05 lip 2016, 9:14

Cieszę się, że nie tylko ja mam takie odczucia. Ostatnio dowiedziałem się, że Asarto można kupić w empiku, często tam jestem więc oszczędzam na przesyłce ;D
trombek

Postautor: Kapcik » 10 lip 2016, 10:53

O proszę. Widzę, iż zamienniki Asarto, których sam używam szczycą się sporym zainteresowaniem. Osobiście zamawiam przez internet, gdyż stacjonarnie koszta wychodzą nieco większe. Szczerze przyznam, że byłem bardzo zaszokowany ich jakością. Po kilku tygodniach nieużywania drukarki nie było problemów mimo, iż obawiałem się zaschniętej głowicy po zamiennikach.
Kapcik

Następna