Dobre zamienniki tonerów i tuszy

Komputer stacjonarny czy laptop.

Re: Dobre zamienniki tonerów i tuszy

Postautor: malagoska » 28 lis 2016, 17:51

Tych asarto nie używałam nigdy ale active jety znam i od bardzo dawna na nich drukuję.
malagoska

Postautor: kostek » 07 gru 2016, 10:35

To chyba jedne z lepszych zamienników, bardzo dobrze wypadają w testach. U mnie też jak najbardziej się sprawdzają.
kostek

Postautor: lajffa » 17 gru 2016, 20:37

Bo trzeba zwracać uwagę na firmę :) Inaczej przykre niespodzianki mogą być a i drukarka może paść.
lajffa

Postautor: gosto » 11 sty 2017, 8:22

dokładnie, ja tyko markowe kupuję, kiedyś active jety teraz tańsze actisy i nigy żadnych problemów nie miałem
gosto

Postautor: dada85 » 13 sty 2017, 17:42

Mi kiedyś niestety przy jakiś byle jakich zamiennikach drukarka zdechła ... Także teraz ostrożniej, jak przekonałam się do jednej firmy i nic złego nie dzieje się z moją drukarką to tylko tej jednej formy kupuję ;)
dada85

Postautor: JoannaWerel » 18 sty 2017, 9:43

Generalnie to właśnie przed zakupen drukarki trzeba się zorientować jak pracuje na zamiennikach i jakie jej służą, mnie bardzo fajnie i drukarkę i zamienniki do niej doradzili w zastrone.pl i nie przepłacam teraz za tusze a z drukarką nie ma żadnych problemów
JoannaWerel

Postautor: gosto » 21 sty 2017, 20:04

dlatego nie warto oszczędzać, lepiej wydać parę złotych więcej i kupić coś od znanego producenta, ja kupuję zamienniki actis i jakość mnie zadowala
gosto

Postautor: piórrko » 24 sty 2017, 21:50

Też miałam actisy i są ok, ale teraz drukuję dużo grafiki i zaczęłam kupować active jety, zadowolona jestem z nich bardzo.
piórrko

Postautor: ogryzek » 25 sty 2017, 21:22

A zdarzyło się Wam, że przez zamienniki padła drukarka ???
ogryzek

Postautor: majeczkaa » 27 sty 2017, 22:37

Mi się nie zdarzyło ale słyszałam o przypadkach gdzie tak się stało kiedy używane były złej jakości zamienniki, najczęściej te " no name" Także lepiej uważać.
majeczkaa

PoprzedniaNastępna