program dla firm

Komputer stacjonarny czy laptop.

program dla firm

Postautor: Filipek007 » 21 kwie 2015, 10:00

Cześć, mam "raczkującą" działalność, mianowicie pub i zastanawiam sie czy istnieją programy, które pomoga mi w ułożeniu wszystkich niezbędnych mi informacji w całość tak żeby popełniac jak najmniej błędów i jak najbardziej efektywnie prowadzić biznes? Znacie coś takiego ?
Zadbajmy o Nasz uśmiech :) Rady, opinie - funpage Panoramica 3D na facebooku. Zapraszam :)
Awatar użytkownika
Filipek007

Re: program dla firm

Postautor: Filipek007 » 30 kwie 2015, 9:47

Czy ktoś coś poradzi? :(
Zadbajmy o Nasz uśmiech :) Rady, opinie - funpage Panoramica 3D na facebooku. Zapraszam :)
Awatar użytkownika
Filipek007

Postautor: ZarzadzajGIP » 06 maja 2015, 16:20

Mamy dla Pana optymalne rozwiązanie. Jesteśmy firmą specjalizująca się w dobieraniu optymalnego oprogramowania dla firm z branży HoReCa.

Nasze programy obejmują między innymi raporty managerskie, rezerwacje miejsc czy obsługę kasy.

Aby uzyskać więcej informacji zapraszamy na Naszą stronę internetową :arrow:
Zapraszamy do współpracy !
Awatar użytkownika
ZarzadzajGIP

Postautor: benia » 14 maja 2015, 10:15

Ale do prowadzenia samego interesu czy prowadzenia działalności i księgowości ?
Awatar użytkownika
benia

Postautor: zagubiona » 28 paź 2015, 13:47

Bardzo dobrym programem dla firm jest FSB Rachunki . Jest to program do księgowości. Za jego pomocą wystawia się wszelkiego rodzaju faktury, prowadzi ewidencję zakupu itp. Jest bardzo przejrzysty i bardzo łatwo się go obsługuje.
zagubiona

Postautor: antek11 » 08 sty 2016, 14:05

ja oprogramowania, systemy operacyjne czy pakiety biurowe kupowałem na http://www.kluczsystem-sklep.pl/ i jako firma mogłem liczyć na dośc spore rabaty
antek11

Postautor: robertooos1 » 23 mar 2016, 14:55

Ja zawsze korzystam z lefthand.pl. Bardzo łatwe w obsłudze programy i przystępne ceny.
robertooos1

Postautor: lilutek5 » 11 sie 2016, 10:39

Jak chcesz mieć wszystko ok z fakturami, to ja polecam Ci zaopatrzyc się w program do fakturowania online, np. bizin. Ma dużo fajnych opcji, będziesz miała sporo z głowy a nie zapłacisz dużo :)
lilutek5

Postautor: rirri » 18 wrz 2016, 0:45

Dokładnie, jak ogarniesz sobie bizin to będziesz miał dużo z głowy. Dla mnie to naprawde rewelacyjny program, mam w nim np. opcje magazynowania. Poza tym jest intuicyjny i działa w chmurze.
rirri

Postautor: Kajja » 20 gru 2016, 14:19

Jest wiele programów umożliwiających usprawnienie działań w firmie, między innymi taki jak ten http://www.edison.pl/ program umożliwiający wymianę danych drogą online, a także prowadzenie archiwów z możliwością elektronicznego zarządzania nimi. Myślę, że warto w takie systemy inwestować, a z pewnością przyniosą one wiele korzyści w firmie.
Kajja

Następna