Jaki kupić Tablet z windowsem

Komputer stacjonarny czy laptop.

Jaki kupić Tablet z windowsem

Postautor: mixal » 19 cze 2015, 11:01

Czy polecacie tanie tablety siedmiocalowe z Windowsem? Chciałem kupić i szukałem informacji. Wpadłem na tekst - http://pclab.pl/art63728-6.html porównuje on dwa modele i jeden z nich Allview Wi7 wypada bardzo słabo, drugi przeciętnie. Nie mogę sobie pozwolić na większy wydatek, a Win8.1 wydaje mi się dobrym rozwiązaniem.
mixal

Re: Jaki kupić Tablet z windowsem

Postautor: akouiye » 31 sie 2015, 19:22

Nie lubie win8. Bardzo mnie irytuje interfejs. Dlatego ja Ci polecam kupic z jakimkolwiek systemem, a potem i tak kupić osobno 7. Może być OEM (ja swojego kupowalem na kluczsystem-sklep za 180 zł). Ewentualnie poszukaj jakiegoś z 7.
akouiye

Postautor: sun » 22 paź 2015, 21:01

Może Kuger&Matz? Fajny i niedrogi. https://www.youtube.com/watch?v=7zY1O3xXwHM
sun

Postautor: Publiusz » 25 paź 2015, 16:03

W tym przedziale cenowym rzeczywiście znalezienie czegoś przyzwoitego nie będzie zbyt prostym zadaniem i raczej nie należy się nastawiać na szybkie urządzenia, ani też wykonane z dobrych materiałów. Większość tabletów w tej okolicy cenowej ma tylko 1 GB pamięci RAM. Jeden z wyjątków to Kiano SlimTab 8 Pro MS, który został wyposażony w 2 GB. Może nie jest to demon szybkości, ale akurat na tym polu wyróżnia się na tle innych tabletów z tej półki cenowej. Co do jakości wykonania to już musisz sam poczytać.
Awatar użytkownika
Publiusz

Postautor: ichus » 22 maja 2016, 20:15

nie lubię windowsa. zdecydowanie bardziej android mi pasi. Na electro.pl zamówiłam sobie tablet na urodziny taki średni cenowo za 340 zł ale super śmiga
ichus

Postautor: duggi » 01 sie 2016, 18:40

na dziobacz.pl myslę, że taniej coś trafisz, musisz zgłosić model i jak wiecej osob bedzie chcialo kupic to samo to obniza cene u dystrybutora
duggi

Postautor: Mieczysław » 20 gru 2016, 9:28

Jak nie wiesz jaki laptop kupić, to uderz do profesjonalistów. Na pewno Ci doradzą odpowiedni sprzęt. Odezwij się do Redicreo, bo wiem że zajmują się komputerami. Na pewno Ci doradzą jaki sprzęt wybrać. A dodatkowo naprawiają też komputery.
Mieczysław

Postautor: Samir » 09 sty 2017, 22:12

Sam też długo stałem przed trudnym dylematem wyboru odpowiedniego tableta, jednak stwierdziłem, że szukam pomocy u specjalistów. Odezwałem się do Redicreo, bo wiem że zajmują się sprzętem komputerowym. Miałem swój budżet, więc wybrali mi najlepszego tableta w tej cenie.
Samir

Postautor: Astronom » 11 sie 2017, 9:53

Delll Venue
Astronom

Postautor: kureq » 08 wrz 2017, 0:09

Powoli odkładam kasę, bo myślę o porządnym lapku do gier i odpalania filmów. Przejadę się 13 kwietnia na ElectronicsShow do Ptaka i rozejrzę po stoiskach. Może będą mieli jakieś fajne promki z tej okazji.

Ostatnio przesunięty w górę 08 wrz 2017, 0:09 przez: Anonymous.
kureq