Problem z laptopem!

Komputer stacjonarny czy laptop.

Problem z laptopem!

Postautor: rachelka1 » 16 gru 2015, 10:08

No wiec tak. nie wiem zupelnie co sie mu dzieje - jestem gotowa powiedziec, ze jest glupi po prostu wredny, bo zazwyczaj sie to dzieje jak mam cos do roboty. No ale tak: zdarza mu sie (bo to nic nie jest na stałe, tylko co jakiś czas, jak najbardziej potrzebuje) a to sie wyłączy dźwięk i nie działa mi ani youtube, ani spotify, niby piosenki lecą, ale nic innego się nie włączy. Czasem po prostu nie cce się włączyć, czasem mu przestaje działąć klawiatura... staruszek ma juz 3 lata, co podejrzewacie?
rachelka1

Re: Problem z laptopem!

Postautor: koparkosz » 18 gru 2015, 9:43

WWiesz co, ja bym na Twoim miejscu zaniósł go do serwisu, bo sprawa może być bardziej poważna, skoro to tylko czasem się dzieje. Jak jesteś z Krk to na Szlakujest taki serwis RediCreo, tam Ci ogarną
koparkosz

Postautor: aretax » 08 sty 2016, 14:00

ja z kolei mam problem taki że klawiatura mi nie działa w sony vaio. czy ktoś wie jak to naprawić?
aretax

Postautor: manjak » 04 lut 2016, 14:21

Na wszelkie sprzętowe-komputerowe problemy to redicreo w krk, jeszcze mnie nie zawiedli, a sprzętu trochę mam więc nie raz byłem :D
manjak

Postautor: bozena96 » 17 mar 2016, 12:17

Polecam poważnie polecam http://www.przydas.pl/ mają tam wiele akcesriow komputerowych ale fajne produkty jeśli chodzi o fotografie
bozena96

Postautor: Xram » 22 mar 2016, 17:44

Dzisas a co mają akcesroria fotograficzne, jak Panowie powyżej potrzebują serwisu?!
Udajcie się do Redicreo. Naprawią wam sprzęty szybko i profesjonalnie. A cena na pewno będzie zadowalająca
Xram

Postautor: Bartma » 22 mar 2016, 19:31

Tutaj tylko serwis da radę. Nie wiem skąd jesteś, ale mogę polecić serwis PIKOMP z Milanowka (a niedługo też z Błonia i Brwinowa), tam Ci powinni pomóc i nie zapłacisz wiele, patrząc na problem...
Bartma

Postautor: bozena96 » 26 kwie 2016, 22:05

jak chodzi o serwis to polecam ci http://allegro.pl/tani-serwis-komputerowy-naprawa-laptopow-reballing-i6021940795.html
bozena96

Postautor: berver » 14 lip 2016, 14:13

u mnie sytuacja z laptopem wyglądała podobnie ale z pomocą redicreo udało mi się go postawić na nogi, w sumie przypadkiem do nich trafiłem bo miałem po drodze z pracy ich salon zwyczajnie ale okazało się że faktycznie mega profesjonalna ekipa, szybko działająca i do tego cenowo dużo lepsza niż konkurencja z której wcześniej korzystałem nie mając świadomości ile co powinno kosztować
berver

Postautor: sebapiek » 14 lip 2016, 14:53

tak naprawdę nie możemy ci powiedzieć co jest z Twoim laptopem dopóki nie będziemy mieć do niego dostępu i nie będziemy sami mogli spradzić co się dzieje. przyczyn takiego stanu rzeczy może być bardzo wiele :)
sebapiek

Następna