Jaki antywirus na smartfona?

Komputer stacjonarny czy laptop.

Jaki antywirus na smartfona?

Postautor: liska » 31 maja 2016, 5:42

Ostatnio na telefonie zaczeły mi się pojawiać jakieś komunikaty o wirusach, czy jest sens instalowania antywira na komórkę?? Robię telefonem przelewy, zakupy przez allegro i chce żeby to było bezpiecznie robione
liska

Re: antywirus na smartfona?

Postautor: kryptos » 27 cze 2016, 6:34

Witamy!
Nasz zespół opracował artykuł, który wspomoże Twój problem.
https://kryptos.co/ochrona-danych-oczami-kryptos/norton-antywirus-telefon/

Pozdrawiamy.
Zarząd Agencji Bezpieczeństwa Danych Osobowych.
kryptos

Postautor: liska » 14 lip 2016, 13:07

dziękuję za linka, na razie sobie zainstalowalam na telefonie gdata na androida, mam spokój z tymi powiadomieniami, jest też opcja blokady niechcianych smsów i telefonów, od razu zrobiłam sobie porządek w kontaktach :)
liska

Postautor: Karotex » 30 wrz 2016, 7:39

Po co ci antywirus? Opcję odrzucania sms i połączeń ma każdy android bez konieczności instalacji antywirusa. Nie ma wirusów na androida, a sam program spowalnia telefon i wysyła na serwer twoje dane (kim jesteś, gdzie jesteś, nr telefonu) i sprzedają je (bo instalując wyrażasz na to zgodę)
Karotex

Postautor: Karotex » 30 wrz 2016, 7:40

A te komunikaty o wirusach to tylko reklamy...
Karotex

Postautor: roskon » 18 paź 2016, 21:28

w moim telefone szukałam opcji blokowanai smsów i nic takiego nie znalazłam, a co do zamulania to takiego czegoś nie zauważyłam, moje dziecko czaasami dobiera mi się do telefonu i zaraz coś tam ściąga, wciska, już mi kilka razy jakieś dziwne apli zainstalowąło i potem tylko fabryczne ratowały sytuację, robię przez tel przelewy, sprawy służbowe i woelę mieć dodatkowe zabezpieczene
roskon

Postautor: antalka » 25 paź 2016, 13:04

nigdy nie używałam żadnego antywirusa a telefon jak dobry to nie muli, mam alcatela idol4 z nowym androidem i nie mam problemu ani z najnowszymi grami ani przeglądanie stron, mogę też śmiało oglądać na nim filmy
antalka

Postautor: bingos » 30 paź 2016, 23:16

Bitdefendera mam i w pakiecie dostałem aplikcję na Androida. Daje radę. Wcześniej korzystałem z Eseta ale dość spowalniał, jakieś dziwne powiadomienia o aktualizacji bazy wirusów były. W bitdefenderze te rzeczy są zautomatyzowane.
bingos

Postautor: Roszka » 31 sty 2017, 11:00

Ja na androidzie używam arcabita, działa bardzo spoko.
Roszka

Postautor: toek » 08 lut 2017, 11:54

dużo się pojawia dziwnych aplikacji nawet w sklepie play, które chcą mega dostepu do nasyzch danych, sama gdyby nie antywirus to bym ię na coś takiiego nacięła pewnie nie raz, dlatego cieszę się że mam g datę, wydatek nieduży a jednak dodatkowa ochrona teleonu
toek

Następna