Jaki antywirus na smartfona?

Komputer stacjonarny czy laptop.

Re: antywirus na smartfona?

Postautor: mcjanek » 23 lut 2017, 10:48

Można przecież chyba w ustawieniach telefonu blokować pewne funckcje - ja zawsze odruchowo wszelkie lokalizacje, oraz zbieranie anonimowych danych odznaczam.
mcjanek

Postautor: jok » 06 mar 2017, 20:51

na pewno warto mieć antywirusa, czytałem ostatnio że coraz więcej cyberataków jest właśnie na użytkowników androida, nawet w sklepie play pojawiają się groźne apki, udające popularne programy, sam mam g datę na telefonie, przekonałem się do niego po tym jak dostalem służboy telefon gdzie już był ten antywirus zainstalowany, potem j€ż sobie sam na prywatnym włączyłem, kosztował niedużo ale jakoś pewniej się czuje wiedząć że coś chroni moje poufne dane a przy okazji też mogę przed dzieckiem zabezpieczyć tak żeby mi nic nie pokasował
jok

Postautor: cisowianka222 » 02 kwie 2017, 13:29

ja na swoim telefonie mam arcabita, telefon chodzi szybciej niż wcześniej
cisowianka222

Postautor: angelek » 11 maja 2017, 12:22

a ten arcabit to za darmo?
angelek

Postautor: aliko » 06 cze 2017, 16:16

moze gdate zerknj, on dobrze blokuje, dobrze chroni telefon. Poczytaj, popatrz, mozesz tez pobrac z ich stroy 30dniowa wersje testowa i moze akurat ci przypadnie do gustu
aliko

Postautor: odry » 23 lip 2017, 17:15

U mnie w firmie mocno stawiają na dobrą ochronę kompów, bo jednak konkurencja nie spi i chetnie przechwyci nasze wszystkie dane. Mamy g datę w biurze, ta wersje dedykowana firmom i na laptopach i na telefonach. z tego co mi informatyk tlumaczyl to chroni nie tylko przed wirusami w necie, ale rowniez obejmuje serwery

Ostatnio przesunięty w górę 23 lip 2017, 17:15 przez: Anonymous.
odry

Poprzednia