Sprawdzony antywirus

Komputer stacjonarny czy laptop.

Re: Sprawdzony antywirus

Postautor: berset » 29 mar 2017, 10:21

Też nie ufam darmwym. Zainstalowałem płatną g datę i różnica jest widoczna, bo komputer lżej chodzi, już nie trzeba czekać 10 min na włączenie systemu. Wydaje się ze to tylko bajer, a jednak człowiekowi umila to zycie. Szczególnie jak trzeba cos na szybko zrobić na kompie
berset

Postautor: arekk » 06 kwie 2017, 16:18

Również nie ufam darmowym, bo one są nie tyle gorsze, co są skromniejsze, jeżeli chodzi o możliwości. Dlatego lepiej wydać parę groszy na coś dobrego. Na eseta bym uważał, bo swego czasu zaliczył smieszną wtopę i wykrywal wirusy, których nie było, min. na np. onecie.
arekk

Postautor: wojteq » 11 maja 2017, 12:13

także korzystam z Arcabita i potwierdzam, dobry program. w tej cenie lepszego nie miałem
wojteq

Postautor: marks » 24 maja 2017, 6:29

też darmowym nie ufam, miałąm juz tyle wersji testowych i przez to nałapałem miliony wirusow. Gdata jest dobra moim zdaniem, wydaje mi się, ze warto zainwestowac w pełne wersje, bo dużo lepiej chronią
marks

Postautor: rozenek » 14 cze 2017, 13:38

A można gdatę najpierw na próbę zainstać w wersji Trial? Czy od razu trzeba kupić?
rozenek

Postautor: górnolotna » 21 cze 2017, 11:38

Comodo Internet Security - pełen pakiet, z którego korzystam. Darmowy, ale nie zdarzyło się dotąd, aby przepuścił jakiegokolwiek wirusa. Wystarczy tylko dobra konfiguracja i komputer jest bezpieczny.
górnolotna

Postautor: lavend » 27 cze 2017, 20:14

możesz spokojnie g datę przetestować przez 30 dni za darmo, myslę że to wystarczająco czasu żeby się przekonaac jak dziąła antywirus. W niektórych antywirusach trzeba szukać tych wszystkich funkcji a tu ledwo się spojrzy a już nawet skanowanie gotowe. Duży plus za fajny dizajn to wszystko się dość, że łatwo się szuka to jeszcze nie szpeci mi komputera.
lavend

Postautor: Konrad » 28 cze 2017, 16:42

Darmowe antywirusy są uciążliwe.Po skanowaniu chcą np.aby zainstalować/często płatny/następny program...
Szkalowałem do niedawna Avasta że ciężki i spowalnia komputer.Lecz po przetestowaniu paru darmowych stwierdziłem że Avast to najmniejsze zło ;)
Do dobrej ochrony może jakiś płatny?
->Ja używam w win.8.1 systemowy"Windows Defender" a w win.7"Microsoft Security Essentials"-są lekkie i wcale nie gorsze od innych.I ewentualnie dla bezpieczeństwa+ "adwcleaner" i "Spyware Terminator".
Konrad

Postautor: Milka » 22 wrz 2017, 8:05

Ja mam płatnego Kasperskyego i jestem zadowolona. Na innym komputerze mam darmową pandę cloud i ciągle jakieś powiadomienia. Podstawowe rzeczy robi, ale jak już coś złego zaczyna się dziać to bezpłatny antywirus już sobie nie poradzi.
Milka

Postautor: riss » 23 paź 2017, 13:30

Kaspersky sporo wpadek zaliczył i na pewno nie wzbudza zaufania, ja z niego już dawno zrezygnowałam na rzecz g daty, od tamtego czasu wirusów brak i komputer dawno nie sprawiał problemów. Na wszystkich naszych domowych sprzętach jest zainstalowany, nawert na tablecie i telefonach, trzeba zabezpieczać bo to rzeczy do których dostęp mają nasze dzieciaki, które nieustannie coś chcą ściagać a na pewno nawet do ońca nie czytają co ściągają
riss

PoprzedniaNastępna