Jaki program afiliacyjny polecacie

Komputer stacjonarny czy laptop.

Jaki program afiliacyjny polecacie

Postautor: czester » 30 mar 2017, 8:59

Mam kilka serwisów internetowych, które generują coraz większy ruch. Chciałem zacząć promować jakiś system, który płaci za kliknięcia, sprzedaż, odsłony itp. Z kim współpracujecie? Systemów znalazłem co najmniej kilka. Gdzie mogę liczyć na najlepszy support i porządne programy? Jakaś konkretna pozycja przychodzi wam na myśl?
czester

Re: Jaki program afiliacyjny polecacie

Postautor: futer » 31 mar 2017, 9:02

Awin, poprzednio nazywało się to Zanox, znasz? Masz dużo programów. Dodajesz powierzchnie reklamowe, potem zgłaszasz serwisy do poszczególnych programów. W każdym masz inne zasady. Najczęściej dobre pieniądze zarabia się na sprzedaży, ale to już zależy od programu. Fajne tematy są w turystyce, w sprzęcie, dużo jest programów związanych z finansami. A ogólnie to trzeba testować optymalne ustawienia, sprawdzać rentowność - tam masz podane przy programach ogólnikowe liczby.
futer

Postautor: bart34 » 03 kwie 2017, 9:11

W Zanox jestem 5 lat, albo i dłużej - tak mi się wydaje. Czasem korzystałem aktywniej, czasem mniej - zależy jakie mieli programy. Też różne miałem etapy - czasami więcej stawiałem na reklamę kontekstową. W tym momencie faktycznie w Awin działam w wielu programach finansowych - powiedzmy, że ta branża interesuje mnie mniej więcej od razu i przyznaję, że można z tego wyciągnąć całkiem niezłe pieniądze.
bart34

Postautor: czester » 04 kwie 2017, 9:10

Konto założyłem, system wygląda przyzwoicie, raczej przejrzyście, łatwo się wszędzie dociera.
Kilka zgłoszeń do programów poszło, ale dopiero wczoraj - na razie bez odpowiedzi. Zobaczymy w najbliższym czasie jak to będzie wyglądało. Jeśli chodzi o ogólny kontakt to raczej w porządku - wczoraj wysłany mail, dzisiaj rano odpowiedź.
czester

Postautor: robertsosnowski » 16 kwie 2017, 23:37

Akurat ja współpracuję z Zanox jakieś 4 lata, może dłużej. Działałem z nimi przy wielu programach. Na pewno po zmianie na Awin widać lepszą komunikację. Jesteśmy zaawansowani w tym co robimy, działamy na portalach, które mają bardzo dużo odwiedzin i akurat mocno działamy nad optymalizacją. Nawet podsyłamy sugestie co do reklam, jakie można wstawiać. Czasami nawet niewielka korekta sprawia, że konwersja rośnie, a podoba mi się to, że ludzie z Awin chcą rozmawiać i to co piszemy jest brane pod uwagę.
robertsosnowski

Postautor: adamforski » 01 maja 2017, 10:09

Co do samego Awin, moim zdaniem po połączeniu lepiej działa support i faktycznie pomagają w optymalizowaniu kampanii, testach. Wyślijcie zapytanie - zobaczcie co mam na myśli. Jeśli chodzi o samo zarabianie na PP - potencjał jest bardzo duży, tylko trzeba potrafić wykorzystać maxa z poszczególnych programów partnerskich. Kreacji reklamowych jest dużo - trzeba dopasować odpowiednie pod serwis i wcale nie jest powiedziane, że w każdym przypadku będzie działało dokładnie to samo.
adamforski

Postautor: zerda » 09 maja 2017, 12:31

Odpowiedzi nadchodzą przy Awin i są znacznie konkretniejsze. Trudno mi porównać system - wydaje mi się, że pod tym względem specjalnie dużo się nie zmieniło, ale mnie ogólnie podobał się od kiedy tam działam. Raporty mocno rozbudowane, bardzo konkretne. Zawsze przeszkadzało mi tam operowanie poszczególnymi powierzniami reklamowymi. To powinno być zdecydowanie lepiej zorganizowane.
zerda

Postautor: dorner » 10 maja 2017, 11:26

Co wy piszecie... przecież po połączeniu w jeden system panel zanoxa jest o niebo bardziej przejrzysty, niż był dotychczas, więc o czym ta cała dyskusja? Nie wiem czy tak wyglądał wcześniej panel awin - byłem w zanoxie. Teraz wszystko wygląda lepiej, łatwiej tym można zarządzać, wszystko łatwiej odnaleźć. Naprawdę nie widzicie różnicy w jakości systemu?
dorner

Postautor: nat123 » 12 cze 2017, 5:16

A czy w nowym panelu są jakieś nowe funkcjonalności na które warto zwrócić uwagę?
nat123

Postautor: Gosia123? » 29 cze 2017, 1:55

Możecie coś polecić?

Ostatnio przesunięty w górę 29 cze 2017, 1:55 przez: Anonymous.
Gosia123?