Wyposażenie biura

Komputer stacjonarny czy laptop.

Wyposażenie biura

Postautor: andrzej_falkowski » 18 maja 2017, 13:45

Witam, jestem właśnie na etapie urządzania biura i największy problem sprawia mi podjęcie decyzji odnośnie sprzętu komputerowego. Nie bardzo wiem na jakie parametry zwrócić uwagę głównie przy wyborze komputerów i monitorów. Muszą obsłużyć głównie podstawowe funkcje plus czasami programy graficzne. Nie ma mowy, by coś się zacinało czy wieszało. Bardzo proszę o jakieś rady w tej sprawie, bo chciałbym to załatwić jak najszybciej.
Awatar użytkownika
andrzej_falkowski

Re: Wyposażenie biura

Postautor: megi » 22 maja 2017, 14:42

Zadbaj o to, by komputery miał dobry procesor i dobrą kartę graficzną. Nie oszczędzaj na sprzęcie, bo może to się skończyć niezbyt przyjemnie, a chyba nie masz ochoty na zabawę w awarie i zepsucia :) Nie musisz kupować czegoś, co doszczętnie spłucze Cię finansowo, bo to też nie o to chodzi. Poszukaj sobie w necie informacji i porównaj różne parametry, no nie będę tego robić zupełnie za Ciebie :P A co do monitorów - rozejrzyj się wśród iiyamy, robią naprawdę dobre rzeczy :P Tylko jak będziesz chciał kupić to weź pod uwagę raczej iiyama-sklep.pl, bo dostaniesz od razu gwarancję na bad pixele, a lepiej mieć i spać spokojnie niż nie :) I dostawę zrobią Ci pewnie szybko, mnie tak zrobili w każdym razie.
megi

Postautor: andrzej_falkowski » 22 cze 2017, 11:01

Zadbałem o wszystko. Komputery załatwiłem w xkomie, ale po monitory poszedłem już do iiyama-sklep skoro mówiłaś, że solidne. Zamówienie dosyć spore zrobiłem, ale o dziwo mimo tego szybko do mnie przyjechało, tak jak prosiłem. Czas jednak naglił. Jak na pierwsze dni użytkowania to mogę przyznać, że jestem zadowolony. Zobaczymy co będzie dalej, ale nie spodziewam się żadnego zaskoczenia. Myślę, że będzie ok. Zarówno monitory jak i sprzęt super. Dziękuję za poradę i pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
andrzej_falkowski

Postautor: Edi » 30 cze 2017, 11:06

Ja do swojego biura postawiłem na sprzęt apple. Jednak nie dość, że dobrze to wygląda to jeszcze moi pracownicy się nie skarżą, że mają lichy sprzęt. Mam 10 lapków wziętych przez leasinglaptopa.pl bo chyba inaczej by mnie nie było na nie stać:D
Edi

Postautor: SoloKolos » 10 lip 2017, 6:40

Z tego co widzę zakupiłeś już sprzęt komputerowy. Jeżeli jednak zastanawiasz się jeszcze w jakie elementy warto wyposażyć Twoje biuro, to zerknij sobie na naszą ofertę solokolos.pl. Znajdziesz zarówno sprzęt jak i inne akcesoria biurowe. Nie wszystko zapiszesz na komputerze i nie wszystko wyślesz e-mailem, dlatego zawsze warto mieć pod ręką niezbędne akcesoria.
Artykuły i urządzenia biurowe - hurtownia i sklep online - SoloKolos.pl
Awatar użytkownika
SoloKolos

Postautor: szyszka89 » 11 wrz 2017, 20:23

Przyznam, że na wyposażenie biura to mieści się duża liczba różności warto jednak tutaj pomyśleć też o bezpieczeństwu danych na urządzeniach. Pomoże w tym na pewno praca w chmurze bluer.pl . Gdzie w dobrej cenie, będą one chronione, a płacisz tylko za miejsce wykorzystane, a nie w pakiecie, który nie wiadomo kiedy wykorzystać w pełni.
szyszka89