Naprawa PC

Komputer stacjonarny czy laptop.

Naprawa PC

Postautor: bezedurka » 07 cze 2013, 11:38

Czy możecie polecić mi jakąś dobrą firmę która zajmuje się naprawą komputerów? Wydaje m i się że padł mi procesor.. Zależy mi na tym aby naprawić pc ponieważ ma niecały rok. W sieci znalazłam info że te usługi komputerowe w Warszawie są bardzo dobre. Co o nich myślicie? Ktoś z was korzystał z ich usług?
bezedurka

Re: Naprawa PC

Postautor: AgnieszkaKobylanska » 29 sie 2014, 11:35

polecam poszperać na forach dotyczących sprzętu i znajdziesz odpowiedź. W dobie internetu, na prawdę nie potrzeba serwisu. Wystarczy trochę pomyślunku.
http://www.hiperbaria.eu
AgnieszkaKobylanska

Postautor: karoleczka » 24 gru 2015, 2:48

W krakowie to moge polecić RediCreo, są na szlaku i są super wg mnie. Korzystam z ich uslug dobry rok i nie zawiodlam sie poki co
karoleczka

Postautor: kukumber » 12 lut 2016, 10:58

karoleczka pisze:
> W krakowie to moge polecić RediCreo, są na szlaku i są super wg mnie. Korzystam z
> ich uslug dobry rok i nie zawiodlam sie poki co

Właśnie! szukam jakiegoś serwisu pilnie w Krk sprawdzonego. Faktycznie warto tam podejść? Zrobią wszystko jak trzeba bez ściemy i fuszerki?
kukumber

Postautor: andre » 12 lut 2016, 12:31

kukumber pisze:
> Właśnie! szukam jakiegoś serwisu pilnie w Krk sprawdzonego. Faktycznie warto tam
> podejść? Zrobią wszystko jak trzeba bez ściemy i fuszerki?

No fuszerka u nich to napewno nie ma miejsca :) ja zawsze zanosze do Redicreo jak coś jest nie tam i zawsze profesjonalnie podchodzą do tematu :) Jak pilnie potrzebujesz to udaj się do nich na ul Szlak :)
andre

Postautor: gigi » 19 lut 2016, 12:27

andre pisze:
> No fuszerka u nich to napewno nie ma miejsca :) ja zawsze zanosze do Redicreo jak
> coś jest nie tam i zawsze profesjonalnie podchodzą do tematu :) Jak pilnie potrzebujesz
> to udaj się do nich na ul Szlak :)

Laptop akurat mam sprawny ale tablet niestety szwankuje. Dokładniej coś z dotykiem ekranu. Naprawiają tam też tablety?
gigi

Postautor: creator » 19 lut 2016, 13:30

gigi pisze:
> Laptop akurat mam sprawny ale tablet niestety szwankuje. Dokładniej coś z dotykiem
> ekranu. Naprawiają tam też tablety?

W Redicreo? spokojnie na lajcie. Swojego ipada oddawałem i zrobili elegancko. Albo bierz sprzęt i idź na ul. Szlak do nich albo zadzwoń i się dogadaj z nimi kiedy przyjść itp może ci powiedzą ile mniej więcej za twój model biorą za naprawę.
creator

Postautor: walery79 » 26 lut 2016, 10:10

Ja akurat jestem z Katowic, ktoś w Kato ma sprawdzony serwis laptopów? Firmowy szlak trafił i jakiś serwis musze skminic
walery79

Postautor: bartololo » 26 lut 2016, 10:44

walery79 pisze:
> Ja akurat jestem z Katowic, ktoś w Kato ma sprawdzony serwis laptopów?
> Firmowy szlak trafił i jakiś serwis musze skminic

To dzwonisz do Redicreo, zamawiasz kuriera i możesz do nich podesłać. Ja z Bochni jestem i tak właśnie zrobiłem ze swoim laptopem. Wolałem dać do sprawdzonego w innym mieście niż u siebie do jakiegoś mało znanego noł nejma gdzie Józef niespełniony informatyk walczy z przeznaczeniem ;D
bartololo

Postautor: Marcinka » 29 lut 2016, 17:45

Ja akurat mogę polecić serwis z Milanówka - PIKOMP. Naprawiali mi ostatnio gniazdo usb z lapku i było to mega szybko, w dodatku nie drogo. ;)
Marcinka

Następna