Jaki laptop kupić?

Komputer stacjonarny czy laptop.

Re: Jaki laptop kupić?

Postautor: rafałee2 » 10 lis 2015, 9:25

a zakupiłem Asusa w Redicreo :) jestem z niego zadowolony, śmiga bez zarzutów,a wcale nie kosztował wiele. Ogólnie polecam Redicreo jeśli chodzi o kupno laptopa kompetentni fachowcy, potrafią doradzić :)
rafałee2

Postautor: totrunia » 23 lis 2015, 21:27

Ja bardzo lubię markę lenovo, więc moja decyzja przy zakupie skłaniałaby się w stronę raczej tej marki. Proponuję taki model http://www.vobis.pl/lenovo-g50-70-59-441388-2-144306.html komputer pracuje na windowsie 8.1 więc duży plus, procesor Intel Core. No i najważniejsze z przeznaczonej na ten cel kwoty pozostanie ci jeszcze reszta :)
totrunia

Postautor: stieg » 09 mar 2016, 14:14

ja mam macbooka już 4 rok, co jak na sprzęt w dzisiejszych czasach uważam za fenomenalny wynik, raz tylko coś się zepsuł ale wystarczyło podskoczyć do machelp i na drugi dzień miałem lapka z powrotem u siebie śmiagającego jak należy chyba teraz już bym się nie zdecydował na inną markę
stieg

Postautor: jermon » 17 mar 2016, 5:59

Ja polecam zdecydować się na laptopa marki Lenovo. Zerknijcie sobie na promocje Lenovo w rtv Euro agd:
http://www.euro.com.pl/laptopy-i-netbooki.bhtml

Jeśli zamówicie sobie laptopa tej marki możecie testować go przez 30 dni.Sam jakiś czas temu zamówiłem w taki sposób sprzęt bo chciałem być pewien czy go zatrzymam czy nie.Zdecydowałem się na to aby zatrzymać i jestem z tego powodu bardzo zadowolony Laptop porządnie wykonany, dobrej jakości podzespoły i co najważniejsze nie był drogi w stosunku do tego co zaoferował.
jermon

Postautor: MedioLand_pl » 17 mar 2016, 9:05

Polecam firmę MSi, robi solidne laptopy, pozwalają na wymianę dysku czy pamięci ram bez utraty gwarancji. Jedyny mankament jest taki, że są w większości droższe niż produkty innych firm
MedioLand.pl
Awatar użytkownika
MedioLand_pl

Postautor: bozena96 » 28 mar 2016, 10:01

popytaj w serwisie co kupić i jak pozbyć się starego i na tym zarobić http://allegro.pl/skup-uszkodzonych-laptopow-blyskawiczny-przelew-i6028295334.html
bozena96

Postautor: lotnik » 31 mar 2016, 19:38

Za dwa tysiące to raczej długo nie pograsz przy obecnym rozwoju technologii.
W redicreo dobiorą Ci sprzęt, i co najlepsze w razie co będą serwisować na najwyższym poziomie.
lotnik

Postautor: prezes » 26 kwie 2016, 21:56

tez warto sprobowac kupic przez dziobacz.pl rozne sprzety mozna tam trafic nawet kilka stowek taniej, mi sie udalo lustrzanke nikona kupic 400zł taniej. zgłasza sie tam co sie chce i jak jest wiecej chetnych to obizaja cene u dystrybutora, mniej wiecej tak to dziala
prezes

Postautor: mcjanek » 02 kwie 2017, 13:32

imogen pisze:Ja zastanawiam się nad zakupem komutera firmy dell. Wszyscy (tzn. większośc?) poleca mi tego producenta. Co sądzicie?

Poleasingowe laptopy często są firmy Dell :)

Ostatnio przesunięty w górę 02 kwie 2017, 13:32 przez: Anonymous.
mcjanek

Poprzednia