Jaki laptop kupić?

Komputer stacjonarny czy laptop.

Re: Jaki laptop kupić?

Postautor: klien » 15 gru 2013, 16:11

Ja się w końcu zdecydowałem na tego Lenovo Y580 i jutro będę chciał go zamówić w Komputroniku. Chyba, że mają na miejscu to od razu kupie. Dam znać jak oceniam!
klien

Postautor: rafallo » 18 sty 2014, 13:39

A może taka Toshiba Satellite M50D - rozmiary ultrabooka, mała waga, pełna funkcjonalność, sprzęt zrobiony pod multimedia: http://www.kuzniewski.pl/k1375,toshiba-satellite-m50d.html
rafallo

Postautor: marylka55 » 21 gru 2014, 15:55

Ja bardzo chwalę sobie laptopy asus. Pracuję na modelu N750Jk-T4101 i jestem zadowolona. Obraz FHD jest wyraźny, kolory soczyste. Podświetlana klawiatura z regulacja natężenia pracuje przyjemnie i jest dobrze wyczuwalna pod palcami. System pracuje sprawnie, nie zacina się. Bez najmniejszego problemu obsługuje programy typu Photoshop, gimp, pakiet office czy poczta. Mam go od sześciu miesięcy i wcale go nie oszczędzam a laptop chodzi elegancko. Kupiłam w cenie promocyjnej na jpkomputery.pl więc jestem tym bardziej zadowolona :)
marylka55

Postautor: sebix33 » 23 gru 2014, 9:44

Ja dość długo zwlekałem z wymianą lapka na coś nowego, ale w końcu się zdecydowałem ;) Wczoraj przyszła paczka z nowym Lenovo, 15.6 cali, HD, 1 TB...no jest fajny ;-) Kupiłem go przez portal www.itpromo.pl akurat, bo nigdzie indziej w podobnej cenie niczego sensownego nie znalazłem. Sklep spoko, mają konkurencyjne ceny, towary szczegółowo opisane, no i nie grzebią się z wysyłką ;>
sebix33

Postautor: zet » 30 sty 2015, 12:45

PO fajne laptopy można wbić na allinside.pl. Mają bardzo dobre kompy w niższych niż normalnie cenach.
zet

Postautor: Olek » 21 mar 2015, 11:17

Niedawno kupowałem levano w electro.pl te komputery mają bardzo dobrą grafikę w porównaniu do nie jednych niby z wyższej półki.
Olek

Postautor: groovy » 13 lip 2015, 21:49

Na uczelnie kupiłem sobie HP probooka 13" http://laptopy.do3000.pl/produkty-hp-g6w51ea . Jest wystarczająco lekki, aby go nosić w torbie, a jednocześnie wygodny do pisania prac.
groovy
Awatar użytkownika
groovy

Postautor: marynio » 28 wrz 2015, 7:28

Pracuję w domu na laptopie od lat. Jak przychodzi ta nieszczęsna chwila, że trzeba go wymienić, zawsze odwiedzam stronkę electro.pl Zawsze coś znajdę odpowiedniego, a jak mam szczęście to trafiam na promocje. Dostawa szybka,co w moim wypadku jest bardzo ważne.
marynio

Postautor: adam » 08 paź 2015, 12:43

Wszystko zależy od budżetu. Jeżeli to ma być laptop z górnej półki, to może Macbook. Fajne promocja dla uczniów i studentów jest w ispot. Jeżeli laptop ma trochę wytrzymać, to lepiej trochę zainwestować.
adam

Postautor: promocyjny » 08 lis 2015, 13:32

A ja odwiedzam te sklepy gdzie znajdę promocję. Ostatni był to akurat wspomniany już komputronik:)
promocyjny

PoprzedniaNastępna