Która sieć komórkowa jest najlepsza?

Tanie rozmowy, darmowe smsy.

Która sieć komórkowa jest najlepsza?

Postautor: krystek » 17 lis 2014, 10:07

Hej!
Mam telefon w Orange i za dwa miesiące kończy mi się umowa. Nie jestem zadowolony z obecnej sieci, więc chcę przejść do innej nie zmieniając numeru telefonu. Co polecacie? W której sieci mają najlepszą ofertę?
krystek

Re: Która sieć komórkowa jest najlepsza?

Postautor: zosiek » 23 sty 2015, 9:09

Odpowiedź zależy od tego, czego potrzebujesz :mrgreen: Dla każdego co innego jest ważne. Ja na przykład wiem, że używam wszystkiego - dużo rozmawiam, esemesuję, korzystam z mobilnego Internetu, MMSów wysyłam na potęgę... Ergo musiałam wziąć abonament z "darmowym" wszystkim, bo bym się nie wypłaciła ;)

A swoją drogą, ja mam Orange i nie narzekam. Zwłaszcza, że połączyłam sobie komórkę z ich innymi usługami (mam jeszcze Internet) i płacę 10 złotych taniej za abonament :mrgreen:
Awatar użytkownika
zosiek

Postautor: toja2 » 11 lut 2016, 20:49

Jeżeli nie wiecie na co się zdecydować telefon, telewizje czy internet to najlepiej sprawdzić to można w porównywarce usług https://panwybierak.pl/ pomagająca podpisać umowę z operatorem oraz kontraktują w jego imieniu. Mi poleciła to ostatnio moja kumpela bo sama korzystała z ich usług. A jak nie to można chociaż sobie na razie podpatrzyć obeznać się co w okolicy ma największy zasięg, bo to nic nie kosztuje a decyzje zawsze można podjąć później. Ja właśnie zastanawiam się nad internetem bo znalazłam tu ciekawą ofertę.
toja2

Postautor: papirus » 12 lut 2016, 10:37

Nie ma czegoś takiego jak najlepsza sieć komórkowa. Wszystkie są właściwie podobne. Diabeł tkwi w szczegółach. Dlatego należy dobrze przejrzeć oferty operatorów pod kątem tego, co nam jest potrzebne. Oczywiście dobra porównywarka jest bardzo wskazana, zwłaszcza jeżeli ma dużo parametrów do ustawienia.
papirus

Postautor: Mucha » 18 mar 2016, 14:39

papirus, dokładnie tak jak mówisz, dlatego warto korzystać z porównywarek. Przykład takiej masz wyżej - panwybierak.pl znam ją dobrze, oni nawet pomagają klientowi.
Mucha

Postautor: Trolo » 25 lip 2016, 3:09

ja też używam porównywarek i artykułów, np. na blogach branżowych, żeby się zorientować na rynku, ale, jeśli chodzi o oferty sieci, to jestem wierny TMobile, bo za każdym razem przedstawiają mi dobrą ofertę na przedłużenie umowy. teraz mam abonament u nich, bez żadnych dodatkowych kosztów, na świetnych warunkach, także polecam wziąć ich pod uwagę przy porównywaniu z innymi operatorami! ;P
Trolo

Postautor: AkukuBernard » 28 lip 2016, 5:06

Polecam Monile Vikings. Za 29 złotych mam darmowe sms/mms, rozmowy ze wszystkimi sieciami, rozmowy na numery stacjonarne i 4gb internetu.
AkukuBernard

Postautor: fiusion » 22 wrz 2016, 20:58

Nie wiem czy jest obecnie jakiś sens podpisywaia umów . Wiele osob podpisuje bo chce dostać telefon a nie stać ich na zakup za gotówkę. Nie pomysleliście jednak,że lepiej będzie zakupic taki telefon na raty? W slepie rtv Euro agd możecie na przykład większośc dostepnych telefonów kupić na raty. W zależności od modelu jest to od 10 do nawet 50 rat 0%. Kupowałem tam telefon dwa miesiące temu i jeśli nic sie od tamtej pory nie zmieniło to nie wymagaja do rat ani zakupu dodatkowych akcesoriów ani zakupu dodatkowego ubezpieczenia jak to bywa w innych sklepach.

Oferty na kartę są o wiele tańsze niż abonament a jeśli sobie przeliczycie koszt abonamentu to okazuje sie,ze nie jest to takie tanie.
fiusion

Postautor: mema » 15 lis 2016, 18:46

Trudno powiedzieć, ja postanowiłam nie zmieniać, dostałam to na czym mi zależalo i jest ok, dostałam świetnego alcatela idol4, z masą gratisowych dodatków jak słuchawki jbl i gogle vr, telefon świetnie wygląda, płynnie działa
mema

Postautor: sebix112 » 03 mar 2017, 9:54

a moze wejść w porównywarkę jeśli chodzi o oferty operatorów;? :) polecam komorkomat
sebix112

Następna