Telefon dla seniora

Tanie rozmowy, darmowe smsy.

Telefon dla seniora

Postautor: mixal » 05 sie 2015, 11:49

Szukam telefonu dla seniora. Potrzebuję czegoś dla dziadka. Znalazłem info, że myPhone robi dobre, ma linię Simple Life i bardzo zachwalane model Halo 2 i Halo X. Co myślicie? A może macie jakiś lepszy pomysł?
mixal

Oferta pożyczki stosuje się teraz

Postautor: shermantom » 10 sie 2015, 6:56

Czy potrzebujesz pożyczki, aby trzymać z dala od z długu lub potrzebujesz pożyczki, aby rozwinąć swój biznes jeśli tak stosują dziś za pośrednictwem poczty elektronicznej: tomjerryloans@hotmail.com
shermantom

Re: Telefon dla seniora

Postautor: maniek75 » 18 paź 2016, 14:03

Moi dziadkowie wprawdzie korzystają z nowinek technologicznych, ale co do telefonu są zgodni, że ma służyć do dzwonienia i tyle. Dlatego kupiłem im taki sprzęt http://www.mescomp.pl/page/pl/produkt/aparat_komorkowy_dla_seniorow_mt_195_sos_nestor/. Zadowolenia są bo służy im bardzo dobrze.
maniek75

Postautor: Katarzynka156 » 30 gru 2016, 17:40

A ja swoim kochanym dziadkom , babci i dziadkowi kupiłam telefon taki prawdziwy dla seniora z maxcoma . Raz ,ze spełnia te funkcje , które oni oczekiwali , a dwa był za na prawdę rozsądną cene . I w dodatku mega wytrzymały jest jak się okazało ;)
Katarzynka156

Postautor: Karie » 11 sty 2017, 8:22

Moja babcia ma Halo 2 i bardzo sobie chwali :)
Karie

Postautor: meg » 19 lut 2017, 23:24

Halo Easy też jest spoko ;)
meg

Postautor: senior » 09 mar 2017, 8:42

może skorzystaj z komorkomatu, tam wpisujesz parametry ktore cie interesują i wybierane są najlepie dopasowne modele
senior

Postautor: Hailie » 02 kwie 2017, 14:04

[quote="meg"]Halo Easy też jest spoko ;)[/quote]
To prawda, mój dziadek go ma i jest bardzo zadowolony z niego, świetnie się sprawdza :)
Hailie

Postautor: Route94 » 16 maja 2017, 11:02

Moja babcia dostała ode mnie na 70 urodziny telefon z klapką z maxcoma ;) Tak jej się bardzo podobał ten telefon ,ze z innym nie miała zamiaru wyjść . Telefon prosty i bardzo sprawny .
Route94

Postautor: Olkka » 21 maja 2017, 23:57

Ostatnio wyszła Rumba, wg mnie naprawdę fajny telefon z klapką więc może taki? :)
Olkka

Następna