XIAOMI - serwis i gwarancja

Tanie rozmowy, darmowe smsy.

XIAOMI - serwis i gwarancja

Postautor: xiaomi » 23 mar 2016, 10:43

Marka Xiaomi coraz dynamiczniej wchodzi na polski rynek i dość szybko przekonuje do siebie naszych rodaków.
Telefony swoim wykonaniem oraz niezawodnością nie ustępują Apple czy Samsung.
Nie jest tajemnicą że większość marek smartfonów produkuje swoje urządzenia na podzespołach znanych dostawców – SONY, SHARP, MEDIA TEK, QUALCOMM, tą samą drogą poszło również Xiaomi.

Jako dystrybutor Xiaomi, ostatnio odnotowujemy sporo zapytań dotyczących serwisu gwarancyjnego i pogwarancyjnego.
Specjalizujemy się w serwisie urządzeń tej firmy - każde urządzenie znamy od „podszewki”
i możemy śmiało powiedzieć że ponad 90% uszkodzeń wynika z „gapiostwa” użytkowników.
Najczęściej serwisowane są wyświetlacze, gniazda USB, płyty główne telefonu – każde urządzenie które trafiło do nas zostało naprawione przez nasz serwis.

Jesteśmy profesjonalnie przygotowani do serwisowania wszystkich modeli Xiaomi, mamy oryginalne narzędzia i podzespoły.
Diagnoza urządzenia jest bezpłatna, a w kolejnym kroku podajemy pełne koszty naprawy.

Nasz serwis dostępny jest od 9.00 – 18.00 od poniedziałku do piątku w Warszawie ul. Wałbrzyska 11 lok. 73 – dogodny dojazd (stacja metra Służew w Centrum Handlowym LAND)
Xiaomi4you.pl – serwis i gwarancja
http://www.xiaomi4you.pl/xiaomi4you-pl-serwis-i-gwarancja/
xiaomi

Re: XIAOMI - serwis i gwarancja

Postautor: Hubert » 23 mar 2016, 15:02

Polecam, kupiłem super telefon, profesjonalna załoga, profesjonalne podejście do klienta ;)
Hubert

Postautor: asd » 26 kwie 2016, 22:41

Również mogę się wyrazić w samych superlatywach. Super punkt, "trzy kroki" od metra :D
asd

Postautor: mammamiaq » 02 kwie 2017, 14:11

ja ten telefon porównywałem sobie z innymi na komorkomacie i nie miał zbyt wysokich not
mammamiaq

Postautor: Gość » 19 lis 2017, 15:16

Ja ostatnio kupiłem sobie Xiaomi 4x muszę powiedzieć, że jestem z niego zadowolony. Podstawą to oficjalny firmware z polskim językiem.

Ostatnio przesunięty w górę 19 lis 2017, 15:16 przez: Anonymous.
Gość