Najlepsze i tanie smartfony?

Tanie rozmowy, darmowe smsy.

Najlepsze i tanie smartfony?

Postautor: leon zawodowiec » 17 sie 2013, 12:21

Poszukuję taniego i dobrego smartfona. Nieważne jaki będzie miał system operacyjny, ważne by był niezawodny. No i żeby nie było konieczności ładowania go co 4 godziny.
leon zawodowiec

Re: Najlepsze i tanie smartfony?

Postautor: arszawin » 30 lis 2013, 14:58

A weź sobie popatrz po sklepach internetwoych typu karen czy saturion i poszukaj jakiegoś fajnego Samsunga, choć ja osobiście chciałmym Lumie 920, ale jest to na razie nieosiąglane cenowo
arszawin

Postautor: Jon » 30 gru 2013, 20:34

Chyba akurat jeśli chodzi o smartfony to już lepiej jest zajrzeć do Komputronika i to nie do sklepu, a na stronę internetową. Co do Lumii...jakoś chyba bardziej preferuje smartfony Samsunga:)
Jon

Postautor: fabian.arek » 08 kwie 2015, 11:47

Całkiem niezłe ceny ma Okey GSM - ja kupowałem na miejscu, ale wiem, że realizują także sprzedaż wysyłkową
fabian.arek

Postautor: Sarcia » 27 kwie 2015, 11:11

Moim zdaniem Teletorium ma całkiem niezłe ceny, jeżeli chodzi o konkretne modele to polecam myPhone Luna (wydajny) lub Fun3 (ten jest tańszy) :)
Sarcia

Postautor: mixal » 15 cze 2015, 8:01

Też polecam myPhone, ale inne modele. Uważam, że S-Line i Cube są bardzo fajne. I tanie :)
mixal

Postautor: android » 22 wrz 2015, 10:06

Internetowy sklep https://okeygsm.pl/ ma bardzo konkurencyjne ceny i duży wybór smartfonów. sam mam stamtąd swoją xperię i jestem zadowolony. Najważniejsze, że kilka stówek zostało w kieszeni, a dla mnie studenta to bardzo ważne ;P
android

Postautor: romanowski » 23 paź 2015, 9:14

fabian.arek pisze:
> Całkiem niezłe ceny ma Okey GSM - ja kupowałem na miejscu, ale wiem, że
> realizują także sprzedaż wysyłkową

Ja właśnie korzystałem z wysyłkowej i jestem zadowolony. Co prawda czekałem na telefon 10 dni, ale warto było. Tanio wszystko wyszło, a telefon oryginalny, prosto od producenta
romanowski

oferta pożyczki

Postautor: hilari_bobby » 23 paź 2015, 11:12

Potrzebujesz pilnie pożyczki na spłatę długów? Czy potrzebujesz pożyczki, aby rozpocząć nowy biznes? Czy potrzebujesz pożyczki osobiste? Oferujemy wszystkie rodzaje kredytów z oprocentowaniem 2%. Skontaktuj się z nami na adres e-mail: (HILARIBOBBY@GMAIL.COM)
hilari_bobby

Postautor: Brej » 28 paź 2015, 21:37

Tanio można kupić nówkę Lumię 535. W komputroniku coś koło 400 zł
Brej

Następna