Najlepsze i tanie smartfony?

Tanie rozmowy, darmowe smsy.

Re: Najlepsze i tanie smartfony?

Postautor: Brej » 29 paź 2015, 21:48

Albo chyba że chcesz coś innego to masz teraz takiego S4 -> http://www.komputronik.pl/product/192456/Telefony_i_GPS_/Telefony_GSM_i_Smartphone_/Samsung_I9195_Galaxy_S4_mini_white.html
Brej

Postautor: zagubiona » 18 lis 2015, 5:15

Zobaczcie propozycję ze strony https://goophones.pl/ Moim zdaniem bardzo fajna i dostępna cenowo oferta. Telefony z dużym ekranem, wytrzymałą baterią. Zamawia się przez internet i dostawa do domu.
zagubiona

Postautor: bwysoki » 18 lis 2015, 10:24

Mogę polecić ze swojego doświadczenia Sony Xperia E4G. Świetny tani telefon no i ma internet 4G. Odkąd go mam tablet i laptop wylądował w szufladzie :)
bwysoki

Postautor: Synergia » 24 lis 2015, 11:38

Jak się chce kupić naprawdę tanio to najlepiej importować od producenta czyli z Chin na allegro można znaleźć kilka dobrych i niedrogich smartfonów wystarczy tylko chwile poczekać. Osobiście poleciłbym takiego Samsunga S4 http://allegro.pl/samsung-galaxy-s4-i9505-2-kolory-najtaniej-pl-lte-i5648177759.html Dobry telefon, starczy na lata użytkowania.
Synergia

Postautor: mirek16 » 30 lis 2015, 12:53

ja polecam sklep http://www.gsm-sklep.pl/ w warszawie, często z nich korzystam, mozna tam i kupic i sprzedac telefon, maja duzo akcesoriow a i serwis mają, mozna tam naprawić jak się coś zepsuje. Polecam sie po prostu wybrac do sklepu i na miejscu wybrac, przetestowac
mirek16

Postautor: Andrzej1984 » 21 gru 2015, 16:42

Okey Gsm szczerze nie polecam. Kupiłem telefon 5 września i do tej pory nie otrzymałem ani telefonu ani zwrotu gotówki. Brak kontaktu ze sprzedającym. Nie odbierają telefonu i nie odpisują na maile więc nie wiem czy ta firma jeszcze istnieje. Na allegro ma zablokowane konto i mnóstwo negatywnych komentarzy. Szczerze nie polecam
Andrzej1984

Postautor: Truskaweczka90 » 22 gru 2015, 22:07

Ja tam nie polecam tych tanich sprowadzanych z chin czy hong kongu telefonów na allegro :) no ale kto jak woli jeśli już wolę dorzucić parę groszy i kupić coś bardziej sprawdzonego oczywiście to też zależy kto ma jakie potrzeby.
Awatar użytkownika
Truskaweczka90

Postautor: metinka » 22 gru 2015, 23:14

Ja teraz poluję na Samsunga Galaxy S6. Strasznie podoba mi sięten telefon, ale nie jest tani. Zastanawiam się nad tym nowym pakietem w rajfie. Tylko tam trzeba wtedy założyć u nich kartę..
metinka

Postautor: Tabaluga » 08 sty 2016, 17:13

bwysoki pisze:
> Mogę polecić ze swojego doświadczenia Sony Xperia E4G. Świetny tani telefon
> no i ma internet 4G. Odkąd go mam tablet i laptop wylądował w szufladzie :)

Dzięki za opinię, chyba się wyposażę w ten telefon, bo wygląda na idealny dla moich potrzeb :D
Awatar użytkownika
Tabaluga

Postautor: sternel » 08 mar 2016, 10:26

Ja jakiś czas temu kupiłem sobie nowy telefon. Był to model Huawei P 8 . Niewysoka cena bo dałem za niego jakieś 830 zł Dodatkowo kupowałem na raty. 10 rat po 0%. Jest taka mozliwosć w sklepie rtv Euro agd gdzie kupowałem. Na początku zastanawiałem się nad zakupem telefonu na abonament, potem porównałem sobie ceny abonamentu oraz rat. Okazał się,ze o wiele bardziej opłaca się kupić sobie telefon na raty oraz wybrać kartę niż pakować się w jakieś zobowiązania abonamentowe tak wiec jeśli chcecie zaoszczędzić polecam właśnie tę opcję.

Swoją drogą to w Euro od jakiegoś czasu mają najlepsze ceny na telefony. Dają tam przy tym normalną fakturę a nie jakąś fakturę vat marżą, na którą łatwo jest się naciąć kupując telefon na allegro.
sternel

PoprzedniaNastępna