internet dla studenta

Najtańszy internet.

internet dla studenta

Postautor: Waper19 » 21 wrz 2016, 13:23

siemanko ;)

potrzebuje internetu dla studenta ale wiecie polaki cebulaki studenty tak samo no i chce cos taniegoooo.
widzialem oferty mobilnego naeta play i stacjonarne ofert od upc vectry i mutlimedii. a ostatnio widzialem oferte od netii dla studentow i brzmi ciekawie, tylko czy maja dobre lacze i nie zrywa neta.
cooo wybrac help, plox o pomoc :cry: :shock: :?: :?: :?: :?: :?: ;)
Waper19

Re: internet dla studenta

Postautor: kwik » 21 wrz 2016, 14:30

Vectra jest w miarę ale miałem ją w sumie dla tv. Net od netii mogę polecić - stabilny i dobra obsługa. Ta promocja dla studentów faktycznie fajna :)
kwik

Postautor: malutki » 26 wrz 2016, 13:57

mulitmedia ma fajna oferte ja milaem w domu, kolega bral netie ostatnio, na razie nie narzeka i cos sie chawlil, ze jakies glosniki dostal ;p ale jak z kazdym operatorem, czasami zdarzaja sie problemy wiec ciezko powiedziec
malutki

Postautor: wikuś » 27 wrz 2016, 13:51

Ja właśnie zamówiłam ten pakiet Netii. Wydaje mi się, że najbardziej korzystny na tle innych operatorów.
wikuś

Postautor: Dominik » 28 wrz 2016, 10:22

Hej, jestem przedstawicielem Vectry i do 30.09.2016 jest promocja na 100Mb/s + TV za 49,99 więc myślę że spoko oferta, jak jesteś zainteresowany to odpisz na tego posta.
Dominik

Postautor: mika » 06 paź 2016, 10:32

Vectre miałam w zeszłym roku, ale teraz już nie mam tv. Wzięłam sobie w Netii, chyba najtańsza oferta obecnie na rynku
mika

Postautor: Bolek » 01 lis 2016, 8:42

A ja i moi współlokatorzy zamówiliśmy ten net i poki co chodzi dobrze, mimo, ze jestesmy we 4rech. Oby tak dalej netia!
Bolek

Postautor: internaszynal666 » 02 kwie 2017, 14:32

pamiętaj, że przy internecie warto mieć jeszcze dobrą ochronę. tym bardziej Ty jako student tego potrzebujesz. jednym z lepszych zabezpieczen na rynku jest arcabit
internaszynal666

Postautor: Vadim » 07 wrz 2017, 18:09

Ja polecałbym internet stacjonarny od lokalnego dostawcy. Powodem takiego wyboru jest przede wszystkim fakt, że taki internet jest stabilny, a Tobie jako studentowi bedzie to bardzo potrzebne :) Osobiście posiadam internet od firmy Elbonet i bardzo sobie go chwalę, bo jeszcze nigdy mnie nie zawiódł.

Ostatnio przesunięty w górę 07 wrz 2017, 18:09 przez: Anonymous.
Vadim