Jaki hosting pod bloga

Najtańszy internet.

Re: Jaki hosting pod bloga

Postautor: forik » 28 lut 2017, 17:51

Całkiem nieźle sprawdza się Firehost. Dziamy na ich serwerze naprawdę długo i jak dotąd nie ma żadnych problemów. Hosting powinien być dobierany pod oczekiwania, dopiero wtedy, na tej podstawie można oceniać jakość działania. Tzn. jeśli chcecie postawić bardzo duży serwis, to dobierzcie pod niego odpowiednie parametry serwera.
forik

Postautor: ulryk194 » 04 kwie 2017, 0:48

Pod bloga wystarczy najprostszy hosting za kilkadziesiąt zł rocznie. Całkiem porządne mają w cal.pl - mają dobre parametry, są wydajne, stabilne i praktycznie bezawaryjne, na plus też nielimitowany transfer i wygodny w obsłudze panel administracyjny.
ulryk194

Postautor: apollo » 14 kwie 2017, 13:59

Zestaw pod bloga kosztuje 40 zł za pierwszy rok. Wystarczy tylko wykorzystać kod rabatowy na 50 proc.
Domenę masz za darmo do konta za 8 dyszek i płacisz za wszystko połowę. Dobry deal, prawda?
apollo

Postautor: fabians » 20 kwie 2017, 14:19

Najprostszy? Nie do końca - bo hosting musi być jeszcze niezawodny. A sądzicie, że najprostszy coś takiego oferuje? Pewnie, że nie...
fabians

Postautor: hostepr » 21 kwie 2017, 14:20

Przerobiłem mnóstwo hostingów i doskonale wiem, że zdecydowana większość jest po prostu słaba, nie ma supportu, zawodzi.
Firm, które mają stabilne serwery jest naprawdę mało, a pod uwagę powinno się brać tylko niezawodnych graczy.
Nie ma znaczenia, ile kosztuje sama usluga.
hostepr

Postautor: pompa » 26 kwie 2017, 14:16

A jaki serwer polecacie pod stronę, która ma mieć docelowo około 100 tysięcy unikalnych wejść miesięcznie?
Aktualnie mamy serwer dedykowany, ale to bzdura. Tzn. jest ok, ale nie ma podstaw do wydawania takich pieniędzy na sam serwer.
pompa

Postautor: sziki87 » 28 kwie 2017, 13:21

Krótko i na temat - tylko zenbox i z daleka od home - wiecznie coś z nimi nie tak, a i obsługa klienta taka se.
sziki87

Postautor: cztenet » 04 maja 2017, 8:50

Zenbox raczej nie ma teraz najlepszych opinii, więc średnio rozumiem podstawy zainteresowania akurat tym hostingiem. Możecie mi wyjaśnić, z czego one wynikają? Zresztą - za mnie kwoty są w Polsce znacznie solidniej działające serwery. Wcale nie trzeba siedzieć na byle czym...
cztenet

Postautor: vicky195 » 22 maja 2017, 11:29

Pod bloga wystarczy zwykły hosting współdzielony za kilkadziesiąt zł, chyba, że ruch jest większy, to wtedy będzie potrzebny jakiś wydajniejszy - sprawdźcie sobie te od cal.pl, pod bloga powinny się nadać. Oczywiście darmowe hostingi odpadają - nie można na nich polegać.
vicky195

Postautor: apollo » 22 maja 2017, 14:05

Czy najmniejsze konto Hekko jest wystarczające pod postawienie tam bloga?
Będę potrzebował wyższych parametrów, czy mi to wystarczy?
Ewentualnie - na jakich pakietach wy działacie?
apollo

PoprzedniaNastępna