Jaki hosting pod bloga

Najtańszy internet.

Jaki hosting pod bloga

Postautor: Gleb » 05 gru 2014, 15:35

Hej,
Mam zapytanie odnośnie hostingu. Chciałbym założyć bloga o tematyce lifestyle, lecz oczywiscie musze wykupić hosting. Chciałbym żeby był niedrogi, ale porządny. Mozecie mi coś poradzić. Nigdy nie zagłębiałem się w te sprawy, zatem każda rada będzie cenna.
Gleb

Re: Jaki hosting pod bloga

Postautor: Finek » 08 gru 2014, 14:32

Korzystałem do maja z hostingu na cal.pl i nie było żadnych problemów, ceny bardzo przystępne. Niestety skończyłem prowadzić działalności, wiec musiałem zrezygnować.
Finek

Postautor: Gleb » 09 gru 2014, 13:47

Dzięki, sprawdzę ich ofertę.
Gleb

Postautor: Fajfer » 18 gru 2014, 12:30

Ja mam hosting w atthost.pl, masz 5 gb pojemności za 49 zł na rok. Mam pod ten hosting kilka blogów i jest ok.
Fajfer

Postautor: Fiti » 23 sty 2015, 16:18

Cal.pl jest jak najbardziej spoko. Na prawde nie mam sie do czego przyczepić. DObra cena, jakość.
Fiti

Postautor: bekos » 15 cze 2015, 8:01

Mniej więcej od 6 lat jestem na Hekko, szybki serwer, support idealny, w sumie usługa za grosze.
A ty przedmówco to raczej nigdy konta hostingowego nie miałeś, prawda?
bekos

Postautor: forik » 25 sie 2015, 19:52

Małe konto Firehost ci wystarczy pod założenie bloga - na spokojnie. Koło 5 dych to kosztuje, a masz normalnie usługę z supportem, która nie zawiedzie. Blog postawiony na darmówce nigdy do końca nie będzie Twój.
forik

Postautor: Henrdiksen » 18 paź 2015, 20:53

forik pisze:
> Małe konto Firehost ci wystarczy pod założenie bloga - na spokojnie. Koło 5
> dych to kosztuje, a masz normalnie usługę z supportem, która nie zawiedzie.
> Blog postawiony na darmówce nigdy do końca nie będzie Twój.

Zacznijmy od tego, że hosting na darmowym serwerze będzie się tak cholernie wieszał, że wyjdziesz z siebie, bo zmiana czegokolwiek w panelu admina wywoła przeciążenie ^.-. Nie mówiąc już o jakimkolwiek ruchu. Ja ze swojej strony polecam atthost. Ma dużą lepszą ofertę od firehosta.
Henrdiksen

Postautor: Senseeei » 30 lis 2015, 13:27

Trzeba być upośledzonym umysłowo, żeby wierzyć w te żenujące reklamy cal.pl. Ludzie, obudźcie się! Sprawdźcie ofertę atthost.pl, porównajcie sobie, poczytajcie opinie i podejmijcie słuszną decyzję.
Senseeei

Postautor: herksos » 10 gru 2015, 15:20

Cóż... masz rację, widziałem to już na wielu serwisach, a stawiam na to, że ci którzy to piszą, realnie nie mieli jeszcze na cal żadnych serwisów. Czy w czymś się mylę? ;-)
herksos

Następna