Jaki hosting pod bloga

Najtańszy internet.

Re: Jaki hosting pod bloga

Postautor: Tormund » 19 sie 2017, 10:24

Kluczem jest możliwość stestowania usługi. Home daje teraz możliwość darmowych testów ich nowych usług do końca roku. Tutaj więcej informacji: beta.home.pl/testuj/#testuj

Dodatkowo, mają konkurs, gdzie można na forum zgłaszać błędy i sugestie :)
Tormund

Postautor: Karlik » 21 sie 2017, 12:29

Warto wybrać taki hosting, który można później skalować do swoich potrzeb. Czyli zmieniać parametry podczas korzystania. Trzeba też zwracać uwagę na to, na jakich warunkach można korzystać z certyfikatu SSL, czy jest potrzebny osobny adres IP itd. W przypadku niektórych hostingów, certyfikaty SSL są darmowe dla klientów. I przydają się nawet w przypadku zwykłych blogów. Taką ofertę ma netbomb.pl i warto wziąć ich pod uwagę przy wyborze hostingu.
Karlik

Postautor: Tormund » 30 sie 2017, 21:48

SSL również można darmowo potestować w tej promocji :)
Tormund

Postautor: hoster » 07 wrz 2017, 14:19

Jestem w Hekko od lat.
Radzę hosting wybierać po testach i porównaniach.
Nie ma sensu działanie na usługach, które są kiepskie, słabe, źle wypadają w testach.
A naprawdę w Polsce usługi hostingowe są tanie.
hoster

Postautor: kokade » 14 wrz 2017, 14:20

Hekko jest ok.
Na ich blogu macie kod rabatowy na 50 proc.
Absolutnie nie ma sensu opłacanie na krócej niż rok.
Jak dla mnie mają kawał niezawodnego serwera, ale to już sami sobie oceńcie.'
Test jest darmowy.
kokade

Postautor: Tormund » 20 wrz 2017, 1:27

Najlepiej testować, wtedy wiadomo co i jak. A jak jest z limitami transferu i parametrami bezpieczeństwa w Hekko, bo to mnie w tym przypadku martwi.
Tormund

Re: Jaki kupić hosting pod bloga

Postautor: Sambo » 09 paź 2017, 19:36

[quote="Leonardo"]Spytajcie prawdziwych użytkowników jak działa Hekko. Tu wypowiadają się tylko klakierzy, bo nie myślicie, że jakiś użytkownik nie ma co robić tylko latać po forach i chwalić firmę.

Hekko ścierwi jak cholera.[/quote]

No padłem. A Hekko wszędzie ma same superlatywy w sieci. Ja nie uznaję darmowych hostingów i jakiś małych firm. Uważam, że home.pl jest warte swojej ceny.
Sambo

Postautor: felkaa6 » 24 paź 2017, 4:13

Ja jak zakładałam bloga, to też właśnie zaczęłam myśleć o dobrym hostingu. I natrafiłąm na bardzo fajną firmę: zetohosting.pl, mam od nich pakiet i powiem wam, że działa wszystko super :)
felkaa6

Postautor: qukq » 24 paź 2017, 4:14

JA mam hosting z zetohosting.pl. Możesz sobie przez 2 tygodnie testować wersję próbną i zobaczyć jak się u Ciebie będzie sprawdzał, co jest spoko opcją :)
qukq

Re: Jaki kupić hosting pod bloga

Postautor: Klakson07 » 03 lis 2017, 20:59

Sambo pisze:
Leonardo pisze:Spytajcie prawdziwych użytkowników jak działa Hekko. Tu wypowiadają się tylko klakierzy, bo nie myślicie, że jakiś użytkownik nie ma co robić tylko latać po forach i chwalić firmę.

Hekko ścierwi jak cholera.

No padłem. A Hekko wszędzie ma same superlatywy w sieci. Ja nie uznaję darmowych hostingów i jakiś małych firm. Uważam, że home.pl jest warte swojej ceny.

O Hekko się nie wypowiem bo nie testowałem. Co do Home.pl to się zgadzam. Wbrew wielu negatywnym opiniom ja osobiście korzystam już kilka ładnych lat i nie mam żadnych zastrzeżeń. Znajdą się na bank osoby, które będą to negować ale to już chyba taka mentalność ;)
Klakson07

PoprzedniaNastępna