Nie żyje Jadwiga Kaczyńska

Nie tylko polska polityka

Nie żyje Jadwiga Kaczyńska

Postautor: kristal » 17 sty 2013, 14:17

To przykra wiadomość dla Jarosława Kaczyńskiego, który stracił jedyna osobę, która jeszcze w ostatnich latach miał przy sobie, matkę, Jadwigę Kaczyńską, która zmarła w wieku lat 87.

Dwa tygodnie przed świętami Bożego Narodzenia Jadwiga Kaczyńska trafiła do wojskowej kliniki przy ul. Szaserów w Warszawie z powodu kłopotów z krążeniem oraz układem oddechowym. Stan zdrowia pani Jadwigi Kaczyńskiej był na tyle poważny, że nie pozwolił jej na to, by choćby na kilka świątecznych dni mogła zostać wypisana do domu, nawet na przepustkę. Jarosław Kaczyński przez cały ten czas odwiedzał mamę w szpitalu i czuwał przy niej.- pisze Fakt.

Wyrazy współczucia
kristal

Śmierć Jadwigi Kaczyńskiej

Postautor: Remek » 17 sty 2013, 18:53

Mam tylko nadzieję, że PiS z Kaczyńskim na czele nie wykorzystają tego jako elementu kampanii wyborczej. Zawsze przecież mogą wymyślić, że to wina służby zdrowia podlegającej rządowi Tuska, albo że to jakiś zamach na życie tej kobiety, a Macierewicz pewnie będzie szukał trotylu...
Remek

Re: Nie żyje Jadwiga Kaczyńska

Postautor: Arek » 23 sty 2013, 11:46

Kobieta Bogu ducha winna, a mogą ją wykorzystać jako narzędzie polityczne... Nie sądzę, żeby ci wszyscy PiSowscy politycy jechali na pogrzeb z czystymi intencjami. Ale w tej partii nekrofilia to norma... :/
Arek

Pogrzeb Jadwigi Kaczyńskiej

Postautor: Maciek » 23 sty 2013, 11:48

Niestety z tą "nekrofilią" to prawda. Wcale mnie nie zdziwi, gdy matka Kaczyńskiego stanie się narzędziem w kampanii wyborczej PiS. Smutne to ale niestety prawdziwe :(
Maciek

Kaczyński już zaczyna "używać" zmarłej matki w polityce

Postautor: Anna » 18 sty 2014, 14:13

Ostatnio przeczytalem wypowiedź Jarosława Kaczyńskiego i trochę mną zatrzęsło, bo wygląda mi to jawnie na wykorzystywanie Jadwigi Kaczyńskiej do zagrywek polityczno-smoleńskich.

"Gdyby nie było Smoleńska, to mama na pewno by żyła."

Rozumiem, że jest to rodzinna tragedia, bo śmierć matki jest ciężkim przeżyciem, ale takich wypowiedzi powinno się unikać na forum publicznym, bo wiadomo, że zaraz wywoła to burzę. Za chwilę okaże się, że winnymi śmierci starszej schorowanej kobiety są Tusk z Putinem i że jest ona 97 ofiarą katastrofy smoleńskiej. Ta PiSowska nekrofilia po prostu mnie przeraża... Kiedy to się wreszcie skończy???

Ostatnio przesunięty w górę 18 sty 2014, 14:13 przez: Anonymous.
Anna