Czy Donald Tusk jest dobrym premierem

Nie tylko polska polityka

Czy Donald Tusk jest dobrym premierem

Postautor: polak mały » 01 sty 2013, 12:36

Ciężko jest tak w jednym zdaniu napisać czy aktualny premier czyli Donald Tusk jest dobrym premierem, ale ja bym zaryzykował stwierdzenie że jest chyba najlepszym jakiego do tej pory mieliśmy po 89 roku. Na pewno jest pierwszym, który załapał się na drugą kadencję i ma też wielką szansę na to żeby dotrwać do jej końca. Na pewno przyszło mu rządzić w trudnych czasach bo na całym świecie szaleje kryzys jednak jakoś udaje mu się nie rozwalić tego kraju do końca. Na pewno jest też dość aktywny i charakterystyczny jeśli chodzi o politykę zagraniczną i raczej nie można się za niego wstydzić, gdy gdzieś na ważnych zjazdach reprezentuje nasz kraj. Zapraszam tylko do kulturalnej dyskusji i proszę darować sobie posty w stylu Donald to to.... Donald to tamto ... bo takie posty nic nam ciekawego do rozmowy nie wniosą.
polak mały

Ocena Donalda Tuska

Postautor: Anna » 02 sty 2013, 8:37

Na pewno nie uda się w takiej dyskusji uniknąć emocji i czasem padną mocniejsze słowa... ale na tym polega dyskusja na forum.

Co do mojej oceny rządu Donalda Tuska - są zarówno plusy i minusy. Nie oceniam go ani zbyt pozytywnie ani też negatywnie. Myślę, że nie jest złym premierem, a na pewno jest lepszym premierem niż Jarosław Kaczyński, który uważa się za "premiera na uchodźctwie".
Anna

Nie narzekam na Tuska

Postautor: Arleta » 10 wrz 2013, 15:20

Skoro utrzymał się tyle lat jako premier, a Polska nie popadła w totalny kryzys to chyba nie mamy na co narzekać... Nikt nie jest idealny, premier Tusk również ma swoje za uszami, ale nie możemy przecież wymagać cudów... Jest dobrze. Za Kaczyńskiego było dużo gorzej...
Arleta

Re: Czy Donald Tusk jest dobrym premierem

Postautor: jony33 » 19 paź 2014, 12:42

Na pewno przyszło mu rządzić w trudnych czasach bo na całym świecie szaleje kryzys jednak jakoś udaje mu się nie rozwalić tego kraju do końca. Na pewno jest też dość aktywny i charakterystyczny jeśli chodzi o politykę zagraniczną i raczej nie można się za niego wstydzić, gdy gdzieś na ważnych zjazdach reprezentuje nasz kraj. Zapraszam tylko do kulturalnej dyskusji i proszę darować sobie posty w stylu Donald to to.... Donald to tamto ... bo takie posty nic nam ciekawego do rozmowy nie wniosą.
Mohsin
jony33

Re: Nie narzekam na Tuska

Postautor: Hajek13 » 30 paź 2014, 14:38

Arleta pisze:
> Za Kaczyńskiego było dużo gorzej...

Serio? A co było gorzej za Kaczora?
Finansowanie samochodów Nissan - http://www.nissanfinance.pl
Hajek13

Postautor: lukrecja » 03 lis 2014, 14:59

Ja z każdej strony słyszę negatywne opinie o Tusku i nie do końca je rozumiem. Czy inni premierzy robili aż tak dużo?
lukrecja

Postautor: Saszka » 15 gru 2014, 23:47

Tusk jak kazdy premier zrobił co mógł najlepszego dla siebie i przyjaciól. Ja nie mam o nim złego zdania. teraz sie buja w Europarlamencie.
_________
Tanie [url=http://radostransport.com/busy-do-niemiec]przewozy do niemiec olsztyn[/url]
Saszka

Postautor: elzis » 23 sty 2015, 18:07

Nie był dobrym premierem. Obiecywał, nie dotrzymywał obietnic. Ustawy wprowadzał z dnia na dzien na niekorzyść obywateli, a tam gdzie były afery nie robił nic
elzis

Postautor: drwt » 27 sty 2015, 11:19

Nie był dlatego uciekł, by go nie zlinczowali.
http://www.drewutnia.com.pl/
drwt

Postautor: chmielewmalgo12 » 28 sty 2015, 9:57

PRowo dobrze sobie radził. Teraz w parlamencie europejskim może gorzej. Natomiast sam stan zmian za jego czasów raczej z bilansem na minus.
chmielewmalgo12

Następna