Czy PIS wygra jeszcze wybory i dojdzie do władzy?

Nie tylko polska polityka

Czy PIS wygra jeszcze wybory i dojdzie do władzy?

Postautor: polak mały » 01 sty 2013, 12:40

Od razu napiszę, że nie jestem zwolennikiem tego ugrupowania ani jego lidera więc mogę być nie obiektywny. Mam ogromną nadzieję, że tych ludzi nigdy więcej nie zobaczymy już u władzy i nigdy nie będą rządzić Polską. Ja się ich po prostu boję i uważam ich za największe zło dla naszego kraju. Populistyczna partia pragnąca władzy dla samej władzy obiecująca wszystko wszystkim. Zawsze byłem, jestem i będę realistą więc ich obietnice nie mieszczą się w mojej logice. Tutaj też proszę o bardzo kulturalną rozmowę bez żadnych epitetów i określeń.
polak mały

Nie lubię PIS

Postautor: Arek » 01 sty 2013, 21:33

Mam nadzieję, że ta partia wraz z jej karłowatym liderem jak najszybciej sięgną dna i w następnych wyborach zdecydowana większość Polaków pokaże im gdzie ich miejsce. Przez nich państwo jest podzielone, a poważna sprawa jaką była katastrofa w Smoleńsku stała się obiektem drwin i tematem, którym wszyscy już rzygają. Liczę na to, że ten cały smutny kabaret wreszcie się skończy...
Arek

Kto głosuje na PiS i Jarosława Kaczyńskiego

Postautor: kaziu » 01 sty 2013, 21:48

Ja nigdy nie zrozumiem osób, które głosują w ogóle na taką partię obiecującą gruszki na wierzbie. Partię nienawiści i skłócania wszystkich ze wszystkimi. Ludzie nawet nie widzą , że stamtąd odeszło sporo osób próbujących robić własne partie byle z daleka od Jarosława Kaczyńskiego. Nie wyobrażam sobie ich kiedykolwiek żeby wygrali w wyborach parlamentarnych i mieli coś do powiedzenia w kwestii rządów lub prezydenta w naszym kraju.
kaziu

Czy PiS ma szansę rządzić w Polsce

Postautor: oszołom » 11 sty 2013, 20:15

Miejmy nadzieję, że taki scenariusz nigdy już sie nie ziści i ta partia w końcu odejdzie w zapomnienie. Pewnie pan tadek z Torunia znajdzie sobie kogoś innego kogo namaści, ale ten ktoś nie będzie miał takiej charyzmy i siły przebicia żeby zawsze bez mrugnięcia okiem zebrać 20% z uprawnionych do głosowania. Moim zdaniem tak wysokie poparcie dla pisu wynika tylko z tego , że nie chodzimy na wybory natomiast słuchacze pewnego radia stawiają się na wyborach wszyscy i głosują tylko na tego kogo wskaże im ojciec biznesmen...
oszołom

Nie chcę żeby PiS rządził w Polsce

Postautor: Ulka » 14 sty 2013, 13:40

Mam nadzieję, że nigdy do tego nie dojdzie, bo byśmy mieli państwo policyjno-kościelne. Tacy ludzie o skrajnych poglądach nie powinni nigdy być u władzy, bo to źle wróży... a Kaczyński ma dyktatorskie zapędy. To nie jest człowiek, który ma do końca poukładane klepki w głowie...
Ulka

PiS nie wygra wyborów

Postautor: Olka » 15 sty 2013, 12:09

Przestańcie opowiadać głupoty :) Przecież oni nie dojdą już do władzy. Ludzie śmieją się z nich, a zwłaszcza z Kaczyńskiego, który co chwilę zalicza jakąś wpadkę. A przy kampanii wyborczej takich wpadek będzie pewnie jeszcze więcej.Spokojnie... :)
Olka

Re: Czy PIS wygra jeszcze wybory i dojdzie do władzy?

Postautor: Gniazdek » 12 maja 2014, 20:00

Też powątpiewam w to, żeby PiS ponownie uzyskał władzę. Oczywiście, mogą liczyć na wysokie poparcie, ale nie na takim poziomie, by mogli samodzielnie rządzić. Tacy oszołomy nie mają co liczyć na uzyskanie władzy - i bardzo dobrze, bo znowu byłby wstyd na całą Europę.
Gniazdek

Postautor: Hanka00 » 22 lip 2014, 8:02

Na Po PIS juz nie zagłosuje z pewnością. Ale zastanawiam się na kogo innego.
Hanka00

Postautor: wawaki50 » 08 sie 2014, 8:03

PIS wygra w 100%
wawaki50

Postautor: bukiet » 08 sie 2014, 14:39

Problemem jest, to że nie ma na kogo głosować. Ja nie jestem zwolennikiem PIS, ale też nie jestem zwolennikiem PO, korwina itp. PIS się pokazał, ale niedawno Tusk też się pokazał, jakoś zapomnieliśmy o 1300 złotókową fv w restauracji za nasze pieniądze. Może czas znieść opłacanie partii przez podatników, to inaczej będą rządzić, odczują wtedy co to jest brak pieniędzy. Czas też na nowych ludzi w rządzie, tylko kto wygra ze staruchami, co zmieniają ciągle stołki i partie.
Nie wiem skąd wymyślacie i powtarzacie jak mantrę że naród się podzielił. To nikt z Was nie ma własnego zdania. Zwłaszcza że w przypadku smoleńska, to Tusk pokazał jak się włazi w tyłek Putinowi. Trzeba mieć trochę honoru, czego uczą się nasze dzieci? dyplomacja tak ale do czasu. Putin to typ dominujący, a taki typ rozmawia i poważa tylko dominujących, a nie lizo...
Zawsze chciałam zapytać, dlaczego wszyscy śmieją się z karłowatego, kiedyś z nosa jego żony, ale nikt nie śmieje się z grubej jak beczka żony prezydenta?
Może i PIS wygra wybory. Kolejne wybory pod znakiem mniejszego złą. Chociaż nie wiem czy jak wygrało PO to nie było jednak większe zło. Tak czy siak będzie do bani
bukiet

Następna