W mojej kosmetyczce

Dobre kosmetyki na każdą cerę

Re: W mojej kosmetyczce

Postautor: lealea » 29 gru 2016, 20:53

Ja teraz w okresie zimowym nie wyobrażam sobie kosmetyczki bez pomadki ochronnej. Obecnie używam takiej z sylveco: https://biorganic24.pl/pl/p/SYLVECO-ODZYWCZA-POMADKA-Z-PEELINGIEM/309. Jest rewelacyjna, świetnie nawilża usta :)
lealea

Postautor: kassandraa » 04 sty 2017, 21:54

Ja z kolei nie wyobrażam sobie kosmetyczki bez jakiegoś fajnego perfumu :) Najlepiej w takim opakowaniu zeby można było właśnie wrzucić bez problemu do torebki. Ostatnio zamawiam takie w 20 ml opakowaniach z perfumerii internetowej e-happiness :)
kassandraa

Postautor: benia » 12 lut 2017, 20:20

Wróciłam do malowania oczu.
więc i kredki i cienie, no i oczywiście tusz i baza :)
I pomadki i jeszcze raz pomadki
Awatar użytkownika
benia

Postautor: lita66 » 01 kwie 2017, 17:58

Ja to nie wyobrażam sobie nei mieć jakiegoś perfumu w swojej kosmetyczce. Zamawiam na e-happiness.pl, tam mają perfumy w takiej fajnej buteleczce, 20 ml i dzięki temu zawsze moge wrzucić sobie do torebki :D
lita66

Postautor: Tris » 28 kwie 2017, 21:46

Obowiązkowo puder matujący, pędzel, pomadka, tusz do rzęs. To absolutne minimum mojej kosmetyczki.
Tris

Postautor: FalloutGirl » 26 cze 2017, 18:21

Mini dezodorant, puder matujący, tusz do rzęs, chusteczki do higieny intymnej, próbki perfum, a na wyjazdy mini wersje żelu pod prysznic, szamponu, odżywki, maseczki w saszetkach plus peeling Magic Peel oraz szczoteczka, pasta do zębów.
FalloutGirl

Postautor: Gość » 09 sie 2017, 11:23

jeśli chodzi o makeup, to wszystko kupuję na inglotuk.com :)
Gość

Postautor: buka02 » 09 sie 2017, 11:35

Akurat tak się składa ze w mojej kosmetyczce jest oryginalnie znajduje sie nawet termometr, o taki: haxe.pl/strona-glowna/produkty/temperatura/product/2720-termometr-na-podczerwien-do-ucha-i-czola.html#1-opis odkąd mamy male dzieci to asorytment do wszelkich wyjść nam się powieksza.
buka02

Postautor: verybery » 18 sie 2017, 10:36

Najnowsze artykuły w mojej kosmetyczce pochodzą stąd: lyson.com.pl/24-kosmetyki, są to mydełka i kremy z propolisem bądź miodem, namiętnie używam też tego kremu lyson.com.pl/kosmetyki/1985-krem-naturalny-bio-30ml-2059766024964.html, który pielęgnuje skórę suchą, popękaną, spierzchniętą, ze skłonnością do swędzenia i podrażnień i ma sam naturalny skład: oliwa z oliwek, masło Shea, wosk pszczeli, propolis, olej z drzewa jałowca, wit. E jest rewelacyjny!
verybery

Postautor: Moja_Gazetka » 29 sie 2017, 13:35

U mnie koniecznie olej kokosowy :) W bdsklepie jest teraz duże promo na nierafinowany bio, więc polecam zajrzeć do naszej apki mojagazetka.com i obczaić tę promocję :mrgreen:
Moja_Gazetka

PoprzedniaNastępna