Jakich szamponów do włosów używać?

Dobre kosmetyki na każdą cerę

Re: Jakich szamponów do włosów używać?

Postautor: benia » 12 lut 2017, 20:15

Staram się by nie było SLS i innych silnych środków czyszczących.
Aktualnie jednak szukam jakiegoś takiego super dla mnie
Awatar użytkownika
benia

Postautor: pityver » 14 mar 2017, 15:13

benia pisze:Staram się by nie było SLS i innych silnych środków czyszczących.
Aktualnie jednak szukam jakiegoś takiego super dla mnie

Szampony bez sls to najlepszy wybór dla każdego rodzaju włosów. Taki jest Pityver - zalecany dla osób z łupieżem pstrym. Jest naturalny, dlatego można go stosować również profilaktycznie.
Awatar użytkownika
pityver

Postautor: Caira » 19 mar 2017, 11:04

Ja używałam bez sls bo niby obciązaly mi włosy i przyznam,że nie widziałam różnicy. Jak były przyklapnięte tak zostały plus przetłuszczają się dalej tak samo :(
Awatar użytkownika
Caira

Postautor: Anka » 03 kwie 2017, 14:22

Ja używam tylko sprawdzonych i poleconych szamponów. Ostatnio kolezanka podarowala mi produkty od Great Lengths, ktorzy szczycą się tym, ze niby mają najlepsza jakość itd. Myslalam, ze to zwykły chwyt reklamowy ale nie, przetestowałam i rzeczywicie stwierdzamm, ze nie można im niczego zarzucić. Moje włosy pokochały ich szampony i odżywki, zwłaszcza odzywkę 60 sekund. naprawdę polecam! :)
Anka

Postautor: benia » 14 kwie 2017, 20:07

Ok, bez sls ale co jakiś czas jednak trzeba umyć szamponem z sls. Szczególnie gdy się używa kosmetyków do stylizacji.
A bez sls, to wolę rosyjskie ;)
Awatar użytkownika
benia

Postautor: kachna » 27 kwie 2017, 12:11

Dostałam szampon daily moisture great lengths od siostry na urodziny i widzę duużą różnicę w jakości moich włosów po miesiącu używania. Oczywiście na plus, ogromny plus! dlatego polecam wypróbować ich produkty. Jednak co specjaliści, to specjaliście.
kachna

Postautor: Tris » 24 maja 2017, 12:09

Bez sls, parabenów itp. itd. oparte na naturalnym składzie. Koleżanka mi podrzuca co jakiś czas do testowania różne. @benia, jakieś konkretne rosyjskie polecasz?
Tris

Postautor: madzielenna » 31 maja 2017, 9:17

Dziewczyny, a próbowałyście kosmetyków od Great Lengths? Mają naprawdę wysoką jakość i moje włosy np się mega zregenerowały. Ja akurat używam kosmetyków z serii bio, a dokładnie szampon odbudowujący do zniszczonych włosów, ale mają też zwykłe.
madzielenna

Postautor: benia » 18 cze 2017, 3:32

Ja teraz dostałam na testy tą nową serię z loreala i powiem Wam ze jestem mile zaskocozna...
Wczeńśiej miałam kallosa, ale porażka
Awatar użytkownika
benia

Postautor: Pirania » 15 lip 2017, 19:44

Dla mnie bardzo ważne jest żeby szampony nie zawierały pegów, konserwantów, silikonów, slesów i barwników. Może te substancje sprawiają, że włosy łatwiej się rozczesuje, ale nic poza tym. Ja po stosowaniu drogeryjnych szamponów miałam non stop łupież i tłuste włosy. Odkąd używam kosmetyków naturalnych problem został zażegnany. Bardzo fajny szampon z bio ekstraktem z jagód goji ma Derma Plus. Używam od kilku miesięcy i po czasie stwierdzam, że jest to najlepszy szampon dla moich włosów.
Pirania

PoprzedniaNastępna