MasterChef Junior w Netto dla dzieci

Gdzie można wygrać nagrody w internecie

MasterChef Junior w Netto dla dzieci

Postautor: Mucha » 12 mar 2017, 14:51

Zbieracie karty i naklejki za zakupy w Netto? W kolekcji jest 48 krat i 48 naklejek, a pierwsze pięć tysięcy osób, które je zbierze otrzyma fartuch dla dziecka z logo MasterChef Junior. Pamiętam, że sam zbierałem różne rzeczy, dodatków do chipsów czy coś. Ktoś też zbiera? O akcji jest na stronie sklepu Netto netto.pl/teraz-w-netto/masterchef-junior/
Mucha

Re: MasterChef Junior w Netto dla dzieci

Postautor: Mish » 12 mar 2017, 17:38

Taaak moje dziecko już mi tego newsa ze szkoły przyniosło, bo podobno to jakaś mega zajawka jest. :) A fartucha... to chyba każdy mały kucharz chciałby mieć. :)
Mish

Postautor: Habanerka » 12 mar 2017, 22:08

U mnie to córka zaangażowała już ciocie, babcie bo robią zakupy w netto no i tak zbiera juz dla mnie cała rodzinka :-) ale to frajda dla dzieciaków. bardzo podoba mi sie ta oacja.
Awatar użytkownika
Habanerka

Postautor: Pogodna » 13 mar 2017, 18:54

nie tylko dla naklejek warto ale i dla samego albumu z przepisami, poradami - no i oczywiście mamy aspirację rzucić się na fartuch
Awatar użytkownika
Pogodna

Postautor: cebruka » 14 mar 2017, 5:59

Ja myślałam, że to zabawa dla trochę starszych dzieciaczków, ale moja córcia ma 5 lat i też świetnie się odnalazła w tych quizach i zabawach. Lubi też mapę i podróże że Scottiem, a to też nauka przez zabawę :) Mam nadzieję, że jak skończy się akcja Bądź jak Master Chef Junior to Netto zorganizuje kolejną.
cebruka

Postautor: Mucha » 14 mar 2017, 12:28

Zabawa ogólnie jest dla dzieciaków, i starszych trochę i młodszych. Dzieci lubią coś kolekcjonować, a tak jak u mnie to dodatkowo jest jeszcze bum na master chef junior, namiętnie oglądają każdy odcinek. Wzięliśmy w tym udział bo to frajda dla nich, a fartuch niczym skarb.
Mucha

Postautor: Truskaweczka90 » 14 mar 2017, 23:50

Moja to jak nigdy nie chciała chodzic po zakupy, tak teraz wraca ze szkoły , kartka co ma mupic i leciiiiii :-) Zeby zbierac jak najwiecej :D Dodatkowo oglada master chef junior każdy odcinek :)
Awatar użytkownika
Truskaweczka90

Postautor: Mucha » 27 mar 2017, 19:56

Pochwalę się, że mamy już nazbierane całkiem dużo naklejek i kart - na ile to możliwe na tyle często robimy zakupy w Netto, a frajda młodych bezcenna. Nie chcę zapeszać, ale może damy radę skolekcjonować wszystko i zgarnąć fartuszek.
Mucha

Postautor: sun » 28 mar 2017, 14:05

A czy to gdzieś się da sprawdzić ile jeszcze zostało fartuszków?
Btw. widziałam u makóweczek, całkiem fajne są, młody oczywiście chciałby mieć ;) makoweczki.pl/pozwol-dziecku-na-samodzielnosc-za-kilka-lat-ci-za-to-podziekuje/
sun

Postautor: Dajanna » 31 mar 2017, 19:47

A nam się udało zdobyć fartuch! Synek dumny i teraz bez niego do kuchni nie wchodzi. W szkole ciągle grają kartami i wymieniają się naklejkami. Genialna zabawa zarówno dla maluchów jak i dla starszych pociech.
Dajanna

Następna