Konkurs wakacyjny

Gdzie można wygrać nagrody w internecie

Konkurs wakacyjny

Postautor: jagoda30702 » 01 cze 2015, 10:21

Weź udział w wielkim konkursie wakacyjnym – Shake it! i zgarnij niezapomniane wakacje dla dwóch osób oraz liczne atrakcyjne nagrody dodatkowe. Codziennie wygrywa jedna osoba!

W konkursie do wygrania:
– 1 x Wakacje dla dwóch osób
– 1 x Samsung Galaxy Tab3 Lite
– 3 x Zestawy kosmetyków firmy Bioderma
– 35 x Zestaw produktów firmy Durex

Zadaniem Uczestnika Konkursu jest napisanie kreatywnej odpowiedzi na pytanie: przekonaj nas dlaczego to właśnie Ty zasługujesz na wakacje marzeń (max. 500 znaków).

http://notatek.pl/konkurs?utm_source=forum&utm_medium=post&utm_content=06&utm_campaign=konkurs-mw
Załączniki
konkurs wakacyjny.jpg
konkurs wakacyjny.jpg (183.06 KiB) Przeglądany 5421 razy
jagoda30702

Re: Konkurs wakacyjny

Postautor: Gerardzik » 20 cze 2015, 14:47

Bo nigdy niebyłem w innym kraju.
Gerardzik

Postautor: Mela_Ela » 07 lip 2015, 20:49

Wow! Ale fajne nagrody ;) na pewno spróbuję swoich sił, chociaż teraz już je skupiłam w konkursie firmy develey, gdzie mogę wygrać warsztaty w studiu CookUp, a że jestem miłośniczką gotowania to motywacja jest dwa razy większa;) też możecie dołączyć, zobaczcie sami o co w tym chodzi na stronie develey, albo na ich facebooku;)
Mela_Ela

Postautor: Huter » 14 lip 2015, 8:12

Fajny konkurs, na pewno wezmę udział :)
Huter

Postautor: wilu7 » 07 cze 2016, 18:35

zapraszam do udziału w ciekawym konkursie, do wygrania jest sporo ciekawych nagród, między innymi iPady mini oraz zestawy kosmetyków Barwa Siarkowa. Wystarczy że wyślecie swoją zyciowa porade, im bardziej kreatywna tym lepiej ;)
[url] http://jestnatorada.pl/?utm_source=WOM&utm_medium=CPC&utm_campaign=Barwa_syf [/url]
wilu7

Postautor: zosiasamosia » 05 wrz 2016, 13:33

a widzieliscie konkurs Ecolines? bo ja wlasnie przeszukuje albumy ze zdjeciami, zeby im jakies podeslac ;) mozna wygrac przejazd i pobyt w Wilnie ;) nigdy tam nie bylam, wiec to dobra okazja by nadrobic zaleglosci ;)
zosiasamosia