Jak wygrać w Lotto?

Gdzie można wygrać nagrody w internecie

Jak wygrać w Lotto?

Postautor: Anna S. » 09 sty 2013, 13:43

Czy w ogóle istnieje jakiś sposób na wygranie w Lotto? Słyszałam o różnych systemach, które niby w 100% gwarantują wygraną, ale jakoś w nie nie wierzę. Przecież gdyby były skuteczne to mielibyśmy samych milionerów...
Ale pomimo wszystko są jakieś systemy, które zwiększają szanse na trochę więcej niż trójkę i chyba są skuteczne, bo ludzie z nich korzystają. Co o tym sądzicie? Gracie w Lotto systemem?
Anna S.

Sposób na skuteczną wygraną w Lotto?

Postautor: Maciej » 25 sty 2013, 13:32

Myślę że nie ma skutecznego sposobu na wygranie w lotto. Trzeba grać i mieć trochę szczęścia. Kombinacji liczb jest tyle że nie da się tego ujarzmić żadnym systemem. Po prostu trzeba iść do kolektury, wypełniać kupony i liczyć na dobry los :)
Maciej

Re: Jak wygrać w Lotto?

Postautor: haczyk » 18 sty 2014, 13:58

Szczerze mówiąc to nie wiem czy istnieje sprawdzony sposób na wygraną w Lotto :) Jak by był, to na pewno byłabym już dawno milionerką :) Za to ostatnio znalazłem fajną stronkę z konkursami( jeśli już jesteśmy w tematyce konkursów ) na której można wygrać zniżki na alkohol i inne fajne gadżety: http://www.youryou.pl
Awatar użytkownika
haczyk

Postautor: igor90 » 04 kwie 2014, 2:52

Ja tam gram na giełdzie, bo jest większa szansa na wygraną niż w lotto. Ale z drugiej strony lotto finansuje również Polski sport, a olimpijczycy mają dobre wyniki więc myślę, że czasami warto puscić losa, bez oczekiwań na wygraną.
igor90

Postautor: donatan » 08 paź 2014, 13:19

a ja polecam inwestycje na portalu toforum, po co przegrywać w lotto skoro mozna bez stresu rozmnożyć.
donatan

Postautor: amazonka » 24 gru 2014, 7:15

Każdy chciałby znać sposób. Przecież to losowanie - tu nie ma cudów. Ja zazwyczaj kupuję chybił-trafił. Zwykle chybiam. ;-)
amazonka

Postautor: Hrawus » 26 sty 2016, 19:49

No zawsze możesz sprzedać duszę diabłu i masz strzał 100% :P

Znajdź tyloko najpierw jakiegoś porządnego diabła :P
Awatar użytkownika
Hrawus

Postautor: racionale » 17 lut 2016, 12:27

Hrawus pisze:
> No zawsze możesz sprzedać duszę diabłu i masz strzał 100% :P
>
> Znajdź tyloko najpierw jakiegoś porządnego diabła :P

Z tym ostatnim to moze być problem:D:D haha
racionale

Postautor: bozek » 15 kwie 2016, 19:32

Nie ma chyba skutecznej metody na trafienie chociażby 4 w lotto,nie wspomnę już o 6 Podstawa to SZCZĘŚCIE !!!!
bozek

Postautor: Amanda » 24 maja 2016, 4:43

Ja często gram online poprzez stronę http://playlotto.eu/ i naprawdę często coś wygrywam w loterii lotto online. Dużym plusem jest to, że zakłady można kupić już od 2,5 zł i nie trzeba wychodzić z domu.
Amanda

Następna