Prawo pracy Norwegia

Na co warto zwrócić uwagę, żeby być na bieżąco z wiadomościami.

Prawo pracy Norwegia

Postautor: marzena40 » 21 mar 2015, 11:07

ma ktos jakieś pojęcie o prawie pracy w Norwegii?? znalazłam tam pracę i chce wyjechać , ale wolałbym najpierw się troche o tym dowiedzieć. Dodam, że mam prace legalną w sklepie koło oslo. proszę o pomoc :) sa tam jakieś miny na które trzeba uważać?
marzena40

Re: Prawo pracy Norwegia

Postautor: Rujka » 17 mar 2016, 15:16

skontaktuj się z firmą norlink, oni bardzo pomagaja Polakom ktorzy pracuja w Norwegii, szczegolnie z prawem pracy itd.
Rujka

Postautor: Makarena » 23 kwie 2016, 2:58

zazdroszczę, też bym chciała tam wyjechać.
Makarena

Postautor: basieela » 14 cze 2016, 9:58

potwierdzam do norlink warto się zwrócić bo wiesz na forum każdy chce pomóc no ale zna tylko swój przypadek, a tam się specjalizują w norweskim prawie i czy to prawo pracy, czy jakieś ubezpieczenia, zasiłki cokolwiek to można na nich liczyć
basieela

Postautor: Marian » 26 paź 2016, 5:21

Ja również od lat korzystam z usług Norlinka już kolejny rok super jest że całą usługę wykonuje się przez sieć a usługa jest wykonywana bardzo sybko i dokładnie
Marian

Postautor: Sele » 24 gru 2016, 18:27

Też polecam, już nie zawsze, ale czasem cały czas korzystam z ich pomocy + zawsze wtedy, gdy pojawiają się jakieś większe ustawy. Jeszcze nigdy nie zawiedli, wiec firma na zdecydowany plus
Sele

Postautor: Dynks » 22 kwie 2017, 5:34

ja z usług norlink korzystam stosunkowo czesto, zawsze, gdy mam jakieś wątpliwości czy coś jest nie tak. Specjalistami od prawa norweskiego nie jesteśmy, wiec takie wsparcie to super opcja! Do tego mają bardzo dobre ceny
Dynks

Postautor: Kamil K. » 24 maja 2017, 1:24

znam tę firmę, norlink, i jak najbardziej polecam. teraz już sobie sam wszystko ładnie załatwiam, ale na początku nie było tak kolorowo, nic nie ogarniałem i oni mi wtedy bardzo sprawnie pomogli!
Kamil K.

Postautor: tadus » 12 paź 2017, 16:33

mi norlink pomógł kilka razy ja pracowałem w norwegii. teraz jestem już w Polsce, ale w razie czego to zawsze się z nimi kontaktowałem i zawsze wszystkie moje problemy pomagali rozwiązań :)
tadus

Postautor: panek » 17 lis 2017, 21:31

mi też bardzo norlink pomógł i to bardzo! solidna, profesjonalna, uczciwa firma. Wiedza co robią, ze wszystkim sa na bieżąco, co np. w kwestii podatków jest mega wazne!
panek

Następna